کلینیک تخصصی کاشت مو هور

دکتر پارسا نوایی

دکتر پارسا نوایی

بورد پیوند موی طبیعی سرپرست تیم کاشت موی کلینیک تخصصی هور
دکتر مریم ملکی

دکتر مریم ملکی

متخصص پوست و مو مدیر عامل و مسئول فنی کلینیک تخصصی هور

 

گروه تخصصی پيوند موی کلینیک هور متشكل از چندين پزشک متخصص و تکنیسین دوره ديده می‌باشد كه همگی دارای گواهينامه پيوند موی طبيعی بوده و عضو انجمن‌های بين المللی پوست و کاشت مو هستند.
تيم تخصصی کاشت مو و ابرو کلینیک هور فعاليت حرفه‌ای خود را از سال 1384 در زمینه کاشت مو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ايران و نيز ساير کشورهاي منطقه بلاخص کشورهای عربی و نيز بيمارانی از کشورهاي اروپايي و آمريکا توسط اين تيم تحت عمل پيوند مو قرار گرفته اند.
تيم تخصصی پيوند موي کلینیک هور در ابتدا با توجه به برتری تکنیک FUT کار خود را با پیوند مو با تکنیک جراحی شروع نمود سپس با توجه به پیشرفت تکنیک‌ها و تجهیزات و همگام با تکنیک‌های روز اروپا و امریکا به مرور در سال 1388 استفاده از تکنیک بدون جراحی FIT را نیز در دستور کار خود قرار داد.
در حال حاضر تکنيک‌های کاشت موي طبيعي که توسط گروه تخصصي كاشت موي طبيعي هور انجام مي‌گيرد تکنيک کاشت موي طبيعي به روش جراحی FUT، روش بدون جراحی FIT  یا FUE  و روش‌هاي ترکیبی و فوق تركيبی (در طاسی‌های بسیار گسترده) می‌باشد كه این تیم با بهره‌گیری از اين دو روش اخير می‌تواند به کاشت بیش از 18000 تار مو در یک جلسه و تنها در یک روز دست بزند.

این تیم آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی های پوست و موی هور، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می آورد.

دیدگاه‌ها   

# یداله زینلی 2018-09-20 22:31
سلام من عسلویه کار میکنم و مرخصی کوتاه 6 روزه دارم.امکان کاشت بدون نوبت برای من با توجه به شرایطم وجود دارد یا خیر.سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.