هزینه کاشت مو

تعیین هزینه کاشت مو وعوامل اثرگذار بر هزینه نهایی کاشت مو ، دلایل تفاوت هزینه های کاشت مو در موارد مختلف و راه تصمیم گیری منطقی در این بین همیشه از دغدغه های اصلی مراجعین انجام عمل کاشت موی طبیعی بوده است.


هزینه کاشت مو:
بدلیل اینکه پیوند موی طبیعی جراحی زیبایی می باشد و هزینه مصوب ندارد در کلینیک های مختلف هزینه تکنیک های مشابه حتی با کیفیت یکسان ممکن است بسیار متفاوت باشد.
اما در هر کلینیک هزینه تمام شده پیوند مو ارتباط زیادی با تکنیک کاشت مو و تعداد جلسات مورد نیاز ، وسعت ریزش و تعداد مویی که از بانک مو منتقل می شود و همچنین کیفیت و نوع وسایل مصرفی و تجهیزات کاشت مو دارد.
هزینه کاشت مو می تواند به شدت روی تصیم گیری منطقی بیماران اثر گذاشته و آمیخته شدن آن با سودجویی هر یک از طرفین ممکن است با انتخاب پزشک و تیم غیرحرفه ای از سوی بیمار یا تکنیک ناکارآمد و تجهیزات بی کیفیت از سوی پزشک ، منجربه نتایج ضعیف و در برخی موارد توام با تخریب بانک موی سر و عوارض غیرقابل برگشت بشود.
لذا در وهله اول بیمار باید تنها به کلینیک های معتبر و باسابقه کاری درخشان جهت مشاوره اولیه مراجعه نموده و پس از مشاهده نمونه های کار و مشاوره مستقیم و بی واسطه با پزشک معالج خود چنانچه سخنان او را منطقی و علمی و به دور از اغراق و فریب یافت ، و پس از حصول اطمینان ، تنها تکنیک و تجهیزات پیشنهادی پزشک معالج را پذیرفته و از اعمال نظر شخصی بر روند درمان بپرهیزد.

دیدگاه‌ها   

# مهدی نیازی 1396-10-22 20:16
سلام من یکبار کاشت به روش fit انجام دادم بانک موم خوبه و نتیجه خوبی داشته ولی بصورت سکه ای ناحیه پس سر کم پشته و جلوی سرهم کم تراکمه نیاز به کاشت ناحیه پس سر و افزایش تراکم ناحیه پیشانی دارم نوع کاشت fut باشه یا روش ترکیبی مهم نیست فقط هزینش مهمه و نتیجه خوب عمل ساکن شهرستان هستم و نوبت عمل اواسط بهمن باشه بهتره مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# م م 1396-02-18 18:11
سلام براى خانوم هايي كه قصد كوتاه كردن پيشانى را دارند هم ميتولن مو كاشت و آيا اين مو قابل رنگ شدن مثل موى طبيعى هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1396-06-03 12:54
سلام
بله در موارد نیاز به کوتاه کردن پیشانی هم می توان عمل کاشت موی طبیعی را انجام داد، این موها پس از رشد قابل کوتاه کردن ، حالت دادن و رنگ کردن می باشند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روزبه 1395-08-16 22:13
اگر هزینه بر حسب تار مو است شما زحمت بکشید بگین هر تار مو چقدر هزینه داره و هر ثانتی متر مربع چند تار مو باید کاشته بشه.
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-11-02 12:07
باسلام
در این کلینیک هزینه بر اساس تکنیک و نیز ناحیه کاشت مو برآورد می شود و نه تار مو.
و نتیجه کاشت مو هم برای بیمار و هم جهت تبلیغ کیفیت کار مجموعه مدنظر می باشد و قطعا بیشترین حجم موی قابل جابجایی برداشت شده و با بیشترین تراکم ممکن در ناحیه ریزش کاشته خواهد شد.
اساس تخمین هزینه بر پایه تعداد تار مو اشتباه می باشد به چند دلیل اول اینکه تعداد دقیق تار مو به هیچ عنوان قابل شمارش نبوده و تنها بصورت تخمینی قابل برآورد می باشد و تنها شاید گرافت ها قابل شمارش باشند ، کمااینکه حتی تعداد دقیق گرافت ها نیز بعد از انجام عمل مشخص می شود و قبل از انجام عمل بصورت حدودی می باشد و پس اخذ هزینه بر اساس تار مو اشتباه است.
ضمنا سختی کار و نیز تراکم مو کاشت شده در ناحیه خط موی جلوی سر در مقایسه با پشت سر یکسان نبوده و قطعا هزینه تعداد تار موی جلوی سر و قله سر متفاوت خواهد بود پس از یک قیمت ثابت برای هر سانتی متر مربع پیروی نخواهد کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پدرام 1395-04-12 22:38
سلام مشاوره می خوام هزینه و غیره متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# admin 1395-05-03 11:56
با سلام
جهت مشاوره تلفنی با شماره تماس های کلینیک و یا شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
ضمنا مشاوره رایگان حضوری رایگان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

مکان ما بر روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.