مقالات

موها زیر میکروسکوپ

موها زیر میکروسکوپ
کاشت مو بسرعت در پنجاه سال گذشته که از معرفی این تکنیک گذشته است پیشرفت نموده است و همچنان نیز پزشکان با ابداع و ایجاد روش های بهتر و ظریفتر در پی آن اند که نتایج کاشت مو را هر چه زیباتر ، بهتر و طبیعی تر نمایند...

بهترین درمان ریزش مو بیماران جوان چیست؟

بهترین درمان ریزش مو بیماران جوان چیست؟
شکان روز به روز با تعداد  بیشتری از جوانان حدود 18 سال برخورد می کنند که جهت درمان ریزش موی خود مراجعه می نمایند ، در حالی که بشدت اعتماد بنفس خود را از دست داده اند و مشکل ریزش مو در این سن کم فشار روحی زیادی به آنها تحمیل نموده و یا حتی بشکل افسردگی نمود پیدا کرده است...

نکات اساسی در ایجاد بهترین خط مو

طبیعی بودن : خط مو به عنوان مرز بالایی چهره باید در مکانی رسم گردد که وجودش بصورت نامحسوس فریم صورت را ایجاد کند ، نه اینکه باعث شود کادر صورت به هم خورد و غیر طبیعی گردد و موی کاشت شده به چشم بیاید ، لذا از پایین آوردن بیش از حد خط مو باید پرهیز گردد.

بهترین راه درمان ریزش موی بانوان چیست ؟

از بانوانی که با مشکل ریزش مو مراجعه می نمایند باید یک شرح حال دقیق پزشکی گرفته و یک معاینه دقیق به عمل آید . همچنین باید تمام علل دیگر ریزش مو مانند : تخمدان پلی کیستیک ، کم کاری و پرکاری تیروئید ، کمبود آهن مزمن ، رد شده و حتی در صورت لزوم قبل از تشخیص "ریزش مو با الگوی زنانه" از پوست سر نمونه برداری انجام شود.

چرا امروزه پزشکان بیشتری تکنیک FIT را ترجیح می دهند ؟

در دهه گذشته رشد چشمگیری در تعداد عمل های کاشت مو به روش FIT در سطح جهان وجود داشته است به طوری که از سال 2007 تا 2013 یک رشد شش برابری در تعداد عمل های FIT دیده می شود.  در حالی که در مدت مشابه در تعداد عمل های FUT تنها شاهد یک رشد دو برابریی بوده ایم. 

صفحه1 از9

اشتراک گذاری این مطلب

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to telegramSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نمونه فیلم

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.

تماس با ما

اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور
تلفن:
03136662065
03136662224
تلفن مشاوره کاشت مو:
09109105484

مکان ما روی نقشه

برو بالا