کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته هور با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی طبیعی را دارا می باشد.

تکنیک های کاشت

روش FIT

روش FIT

روش FUT

روش FUT

روش ترکیبی

روش ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت مو در خانم ها

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

گالری

گالری کاشت مو

گالری کاشت مو

گالری کاشت ابرو

گالری کاشت ابرو

گالری تصاویر کلینیک

گالری تصاویر کلینیک

گالری فیلم

گالری فیلم

کاشت مو

قبل از عمل

مواردی که قبل از کاشت مو و ابرو باید در نظر گرفت
افراد کاندید پیوندمو
عوامل تعیین کننده تعداد جلسات كاشت مو
و...

حین عمل

مراحل مقدماتی روز عمل
طول مدت زمان عمل
مرحله برداشت ناحیه دهنده مو
و...

بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو و ابرو
داروهای كاشت مو و ابرو
راه‌های جلوگیری از تورم اطراف چشم‌ها پس از عمل
و...

سوالات متداول

•    آيا موهایی که در پیوند مو کاشته می شوند،ریزش دارند؟
•    منظور از گرافت چیست ؟
•    آيا عمل كاشت مو دردناك است؟
•    آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد ؟
•    آیا پیوند مو فقط در افراد كاملا طاس انجام می شود یا به منظور پرتر كردن موهای كم پشت هم می توان از این عمل استفاده كرد؟

ادامه مطلب...

آخرین مقالات

 • داروهای بعد از کاشت ابرو

  داروهای بعد از کاشت ابرو


  با وجود این که عمل کاشت ابروی طبیعی یک درمان غیر دارویی ریزش ابرو است با این وجود استفاده از برخی از داروها در روند درمان و رویت نتایج می‌تواند تأثیر مثبت داشته باشد. در ادامه به معرفی این داروها، نحوه استفاده و عوارض احتمالی آن‌ها می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  رنگ موها در انجام یا عدم انجام کاشت مو به این دلیل اهمیت دارد که اساس انجام  پیوند مو و کاشت ابرو، جدا کردن پیازهای مو در ناحیه بانک مو از بافت اطراف آن‌ها و سپس انتقال این موها به نواحی موردنیاز می‌باشد. پس هر چه تفاوت رنگ بین پوست و مو بیشتر باشد اصطلاحا کنتراست رنگ بیشتر باشد، جدا کردن موها از پوست چه به روش FIT (تار به تار) و چه به روش FUT (برداشت نوار) راحت‌تر می‌شود، این در حالی است که اختلاف رنگ کمتر مثلا موهای سفید و پوست سفید در تشخیص پیاز مو از بافت اطراف خطای بیشتری ایجاد کرده و ممکن است باعث آسیب به پیاز مو هنگام برداشت شود.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت ابرو برای آقایان

  کاشت ابرو برای آقایان

  آیا کاشت ابرو برای مردان نیز انجام می‌شود؟ کاشت ابروی مردانه چیست؟ آیا کاشت ابرو برای یک مرد فقط در زمینه جای زخم سوختگی یا بخیه انجام می‌شود یا این که می‌توان برای تغییر مدل ابروهایش کاشت ابرو انجام دهد؟ می‌توان برای پرپشت کردن ابروی یک آقا کاشت ابرو انجام داد؟

  جرئیات بیشتر...

 • بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

  بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

   

  با توجه به ارتباط مستقیم رنگ‌ کردن موها مخصوصا با استفاده از اکسیدان با ساقه و ریشه موها همیشه سوالاتی از این قبیل مطرح بوده است که “چه زمان پس از کاشت مو یا کاشت ابرو‌ می‌توان موها را رنگ نمود؟ “ یا این که “ آیا قبل از کاشت مو و ابرو باید موها رنگ شود؟ “ و یا “ آیا رنگ کردن موها باعث تغییر رنگ اسکالپ سر می‌شود؟ “ در این مقاله به تمامی سوالات از این قبیل در دو دسته بایدها و نبایدهای رنگ کردن موها قبل از عمل و بعد از عمل، پاسخ داده شده است.

  جرئیات بیشتر...

 • نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  این سوال جزء شایع‌ترین سوالات مراجعین کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر این است که بعد از کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر چطور بخوابیم؟ در این مقاله سعی می‌کنیم در ابتدا به چرایی مطرح شدن چنین سوالی و سپس عوارض احتمالی نحوه خوابیدن غیراستاندارد پس از این عمل‌ها و در نهایت به راهکارهای مقابله با این عوارض بپردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  همیشه برای انجام امور مهم به دنبال فردی هستیم که با بهترین کیفیت ممکن قادر به انجام آن کار باشد، مخصوصا هنگامی که آن کار عمل جراحی باشد که قرار است روی بدن ما انجام شود و مهم‌تر از آن یک عمل زیبایی باشد نه یک عمل جراحی اجباری. باید توجه داشت کاشت مو یک عمل اجباری نمی‌باشد و در اصل هدف از کاشت مو یا کاشت ابروی طبیعی بازگرداندن زیبایی متعادل (تعادلی که با طاس شدن سر و یا ریزش ابرو از بین رفته) به ظاهر فرد است.

  جرئیات بیشتر...

 • اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  هنگامی که یک بیمار برای مشاوره قبل از عمل به یک متخصص کاشت مو مراجعه می‌کند دلایل فراوانی برای انجام عمل پیوند موی سر و یا ابرو برای خود دارد، این بیمار ممکن است یک زن یا یک مرد باشد، غالبا بیماران مرد به خاطر ریزش موی آندروژنتیک ارثی و در حالی که موهایشان را از دست داده‌اند و یا در حال از دست دادن موهایشان هستند مراجعه می‌نمایند و مراجعین زن اغلب زنانی هستند که ابروهایشان در اثر برخی از بیماری‌ها کم‌پشت شده یا ریزش پیدا کرده و یا بخش‌هایی از ابروهای خود را در اثر انجام تاتو از دست داده‌اند، البته ممکن است هر یک از دو جنس به هر یک از دلایل دیگر نیز جهت انجام کاشت مو و یا کاشت ابرو مراجعه نمایند.

  جرئیات بیشتر...

 • فیلم کاشت ابرو

  فیلم کاشت ابرو

  اهمیت مشاهده فیلم نتایج کاشت ابرو قبل از تصمیم‌گیری برای انجام عمل کاشت ابروی طبیعی نزد یک پزشک چیست؟

  چرا فیلم کاشت ابرو بهتر از عکس‌های قبل و بعد از عمل یا تصاویر کاشت ابرو است؟

  مقصود از فیلم کاشت ابرو تصاویر حین انجام عمل است یا فیلمی که نتایج کاشت ابرو را نشان می‌دهد؟

  برای پاسخ به سؤالات فوق ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

  جرئیات بیشتر...

 • دلمه های بعد از کاشت ابرو و نحوه درمان آن

  دلمه های بعد از کاشت ابرو و نحوه درمان آن

  یکی از معضلات کاشت ابروی طبیعی، دلمه‌های بعد از کاشت ابرو در ناحیه کاشت شده است که به واسطه منظره و بعضا شرایطی که ایجاد می‌کنند مانند حالت خشکی پوست همیشه مورد سوال و زمان و چگونگی رفع آن‌ها از دغدغه تمامی مراجعین کاشت ابروی طبیعی بوده است، البته باید اشاره نمود میزان این دلمه‌ها تقریبا مشابه میزان دلمه‌های بعد از انجام تاتو می‌باشد اما چون در روند پیوند گرافت کاشت شده دارای اهمیت هستند در کاشت ابروی طبیعی به‌صورت خاص مورد توجه قرار می‌گیرند. در این مقاله بر آن شدیم تا دلایل ایجاد این دلمه‌ها، راه‌های کاهش آن‌ها، چگونگی رفتار و مدیریت دلمه‌ها و زمان رفع آن‌ها را بررسی نماییم.

  جرئیات بیشتر...

 • ماندگاری کاشت ابرو

  ماندگاری کاشت ابرو

  آیا ابروهای کاشت شده دائمی هستند؟

  آیا رشد ابروهای کاشتی مادام‌العمر ‌است؟

  آیا ابروها بعد از کاشت ماندگار هستند؟

  سؤالات فوق از دسته شایع‌ترین سوالاتی هستند که مراجعین کاشت ابروی طبیعی در جلسه مشاوره قبل از کاشت ابرو از جراح کاشت ابروی خود می‌پرسند. در این مقاله به این سوال مهم و اساسی پاسخ خواهیم گفت.

  جرئیات بیشتر...

 • اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

  اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو

  با توجه به این که گرافت‌های کاشت شده در کاشت ابرو مدتی پس از کاشت همچنان آسیب‌پذیر بوده و در صورت جابجایی دیگر رشد نخواهند کرد، سؤال بسیاری از مراجعین کاشت ابروی طبیعی این است که چه مدتی پس از انجام کاشت ابرو می‌توان اقدام به کوتاه کردن ابروهای کاشت شده، اصلاح نمودن ابرو یا تمیز نمودن، برداشتن ابروهای اضافه یا گرفتن زیر ابروها با تیغ یا موچین (منقاش) نمود و استفاده از بند یا وکس برای افرادی که پیوند ابرو طبیعی انجام داده‌اند مجاز است یا خیر؟ در این مقاله به صورت کامل به توضیح درباره زمان‌بندی انجام هر یک از این موارد می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض اسکالپ سر

  عوارض اسکالپ سر

  هر درمان وروش پزشکی به موازات مزایا و فوایدی که دارد ممکن است شامل برخی از عوارض و حالات ناخواسته متعاقب انجام درمان باشد، روش اسکالپ سر یا میکرو اسکالپ یکی از کم‌خطرترین و بی عارضه ترین روش‌های رفع کم‌پشتی موهای سر می‌باشد با این وجود ممکن است با انجام این روش برخی حالات و عوارض ناخواسته بروز پیدا کند که در این مقاله به تفصیل به توضیح هر یک از این حالات، دلایل ایجاد و راهکارهای جلوگیری و رفع آن‌ها اشاره می‌نماییم.

  جرئیات بیشتر...

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

  تلفن: 03136662065 - 03136662224

  تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

  *6655*1*5# :USSD کد

  مکان ما روی نقشه

  مشاوره رایگان حضوری

  مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.