کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته هور با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی طبیعی را دارا می باشد.

تکنیک های کاشت

روش FIT

روش FIT

روش FUT

روش FUT

روش ترکیبی

روش ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت مو در خانم ها

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

گالری

گالری کاشت مو

گالری کاشت مو

گالری کاشت ابرو

گالری کاشت ابرو

گالری تصاویر کلینیک

گالری تصاویر کلینیک

گالری فیلم

گالری فیلم

کاشت مو

قبل از عمل

مواردی که قبل از کاشت مو باید در نظر گرفت
افراد کاندید پیوندمو
عوامل تعیین کننده تعداد جلسات كاشت مو
و...

حین عمل

مراحل مقدماتی روز عمل
طول مدت زمان عمل
مرحله برداشت ناحیه دهنده مو
و...

بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو
داروهای كاشت مو
راه‌های جلوگیری از تورم اطراف چشم‌ها پس از عمل
و...

سوالات متداول

•    آيا موهایی که در پیوند مو کاشته می شوند،ریزش دارند؟
•    منظور از گرافت چیست ؟
•    آيا عمل كاشت مو دردناك است؟
•    آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد ؟
•    آیا پیوند مو فقط در افراد كاملا طاس انجام می شود یا به منظور پرتر كردن موهای كم پشت هم می توان از این عمل استفاده كرد؟

ادامه مطلب...

آخرین مقالات

 • نتایج طبیعی در کاشت مو و کاشت ابرو به چه معناست؟

  نتایج طبیعی در کاشت مو و کاشت ابرو به چه معناست؟


  کاشت موی طبیعی در واقع برداشت گرافت‌های مو از ناحیه دهنده (بانک مو) و انتقال آن‌ها به ناحیه گیرنده بر روی سر، ابرو یا صورت است، هدف از پیوند مو به‌جز پوشش ناحیه موردنظر، رشد کاملا طبیعی موهای کاشت شده نیز می‌باشد؛ اما رشد طبیعی موهای کاشت شده سر و یا ابرو به چه معناست؟ در ادامه به طور کامل به این موضوع پرداخته شده و به انتظارات و سوالاتی که بیماران در مورد طبیعی بودن نتیجه کاشت مو و ابرو دارند پرداخته شده است.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض کاشت ابروی طبیعی

  عوارض کاشت ابروی طبیعی

  عوارض پزشکی جزئی جدا نشدنی از انواع خدمات پزشکی است، هرگونه دخالت در بدن بیمار چه با دارو و چه با جراحی به هر هدفی متعاقب برآورده ساختن اهداف، ممکن است با ایجاد حالاتی که مدنظر نبوده است مواردی را ایجاد نماید که به این موارد عوارض گفته می‌شود.

  خوشبختانه عمل کاشت ابروی طبیعی جز کم عارضه ترین و به قولی بی‌عارضه‌ترین عمل‌های زیبایی در دنیای پزشکی طبقه‌بندی می‌شود. به طور کلی عوارض کاشت ابرو به دو دسته عوارض موقت و عوارض دائم طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه هر یک از عوارض ممکن و راه‌حل شناخته شده رفع هر یک را توضیح می‌دهیم.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض کاشت مو

  عوارض کاشت مو

  عوارض در کاشت مو نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی بسیار ناشایع و نادر می‌باشد و طبیعی است جراح و همچنین بیمار انتظار یک عمل جراحی موفق با نتیجه بسیار عالی را داشته باشند و در این زمینه تمامی تلاش خود را مبذول دارند، اما به هر حال پیوند مو نیز یک عمل جراحی است و ممکن است مانند سایر عمل‌ها بسته به طبیعت وجودی بدن هر شخص و واکنش بدن فرد به عوامل گوناگون حین عمل و پس از آن حالات مختلفی را ایجاد نماید، احتمال دارد واکنش عده کمی از بیماران با اکثریت افراد متفاوت بوده که در این صورت امکان ایجاد عوارض غیرقابل‌ پیش‌بینی وجود دارد.

  جرئیات بیشتر...

 • مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

  مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

   

  در فرآیند کاشت ابرو موهای ناحیه‌ای از پشت سر که به آن بانک مو گفته می‌شود به ناحیه ابرو منتقل می‌شود. با توجه به این که جراحی پیوند ابرو یک عمل زیبایی به حساب می‌آید و در ظاهر افراد فوق‌العاده تاثیر گذار است، بعد از عمل پیوند ابرو همواره نگرانی‌ها و ابهاماتی در ذهن فرد در مورد نحوه مراقبت‌های بعد از پیوند ابرو وجود دارد. در ادامه مواردی از جمله؛ نحوه شستشو ابرو، رعایت رژیم غذایی بعد از عمل، مصرف داروهای مورد نیاز کاشت ابرو و نحوه ورزش و فعالیت بدنی پس از پیوند ابرو را به‌طور کامل توضیح داده‌ایم اجرای تمامی این موارد برای حصول یک نتیجه ایده‌آل لازم است.

  جرئیات بیشتر...

 • توصیه‌های قبل از کاشت ابرو که باید بدانید

  توصیه‌های قبل از کاشت ابرو که باید بدانید

  با توجه به این که عمل کاشت ابرو، عمل زیبایی جدیدی حساب می‌شود و شاید در اطرافیان داوطلبان کاشت ابرو افراد زیادی نباشند که فرد بتواند از نقل تجربیات عمل آن‌ها بهره ببرد و نتایج کار را از نزدیک رویت نماید، نگرانی‌های مراجعین و سوالات آن‌ها راجع به این عمل، موارد انجام یا عدم انجام این عمل و نتایج آن بسیار زیاد است.

  در این مقاله بر آن شده‌ایم تا از نگاه بیماران به عمل پیوند ابرو بنگریم تا شاید بتوانند پاسخ بسیاری از سوالات و نگرانی‌های خود راجع به مسائلی از قبیل این که چه افرادی می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند، در چه مواردی نمی‌توان کاشت ابرو انجام داد و در صورت تصمیم برای انجام عمل قبل از عمل چه کارهایی ضرورت دارند را بیابند.

  جرئیات بیشتر...

 • مراحل کاشت ابرو چیست؟

  مراحل کاشت ابرو چیست؟

  در طول زندگی همیشه ترس و اضطراب از بیمارستان، پزشک و بالاخص عمل جراحی از کودکی تا کهنسالی با انسان‌ها همراه بوده است، شاید در کودکی این احساس معنای ترس را داشته باشد و در بزرگسالی معنای نگرانی اما حتی شجاع‌ترین و قوی‌ترین افراد هم تجربه اضطراب و استرس قبل از عمل را خواهند داشت.

  یکی از راه‌های غلبه بر این احساس اضطراب، کسب اطلاعات و آگاهی دقیق و علمی از واقعیت آنچه است که اتفاق می‌افتد، در این مقاله تلاش شده است تا با توصیف تک تک مراحل کاشت ابرو از هنگام ورود به کلینیک تا خروج از آن دیدگاهی واقعی و علمی برای مخاطب ایجاد شود چراکه نقل‌قول‌های دیگر افراد که تجربه انجام عمل را داشته‌اند به سبب شخصی بودن تجربه بر پایه درک از محیط، آستانه درد و غیره چندان کارا و موثر نخواهد بود.

  جرئیات بیشتر...

 • مراحل کاشت مو چیست؟

  مراحل کاشت مو چیست؟

  بعد از دغدغه پیدا کردن بهترین پزشک کاشت مو و بهترین کلینیک کاشت مو، یکی از عمده نگرانی‌های بسیاری از مراجعین کاشت مو رویدادها و وقایع روز عمل است، تیم کاشت مو و پزشک تقریبا هر روز مشغول انجام این عمل هستند اما مراجعین کاشت مو شاید تنها یک‌بار در زندگی خود این عمل را تجربه خواهند کرد و شاید قبلا حتی سابقه عمل مشابه نیز نداشته‌اند پس این نگرانی برای بیماران و آن آرامش برای تیم کاشت مو توجیه‌پذیر است. در این مقاله تلاش شده است تا از دیدگاه بیماران به مراحل کاشت مو نگاه شود تا بتوانند برای سوالات شایع خود پاسخی یافته و تا حدود زیادی در کاهش نگرانی‌های آن‌ها موثر باشد.

  جرئیات بیشتر...

 • اطلاعاتی جدید در مورد ویروس کرونا

  اطلاعاتی جدید در مورد ویروس کرونا

  متاسفانه این روزها اکثر کشورها در جهان درگیر مهمان ناخوانده‌ای به نام کرونا ویروس شدند که سلامت مردم جهان را به خطر انداخته و برخی از افراد هم به خاطر این ویروس جان خود را از دست داده‌اند. با توجه به قدرت شیوع بالا این ویروس در بین مردم و مختل شدن روند زندگی، این روزها اکثر اقشار جامعه از جمله پزشکان و پرستاران در تلاش هستند تا به نوعی درباره این ویروس اطلاع‌رسانی کنند و هر چه سریع‌تر این مهمان ناخوشایند را از کشور خود بیرون کنند و آرامش و سلامت را به مردم و جامعه خود برگردانند. ما سعی کردیم در این نوشته هر آن چه که لازم از کرونا ویروس بدانید از قبیل علائم آن، نحوه تشخیص و روند پیشگیری از آن را به‌طور کامل برای شما توضیح دهیم تا شما با مطالعه این مطلب آگاهی خود را درباره این ویروس بالا ببرید و هر چه زودتر بتوانیم با همکاری یکدیگر و در خانه ماندن آن را شکست دهیم. 

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین کلینیک و مرکز کاشت مو کجاست؟

  بهترین کلینیک و مرکز کاشت مو کجاست؟

  امروزه افراد زیادی متقاضی کاشت مو و ابرو هستند و اولین سوالی که به ذهن این افراد می‌رسد وبه دنبال پاسخ آن هستند این می‌باشد که بهترین مرکز کاشت مو کجاست و بهترین دکتر کاشت مو چه کسی می‌باشد؟ متاسفانه خیلی از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، فریب تبلیغات و صحبت‌های دروغین کلینیک‌های کاشت مو نامعتبر را خورده‌ و نتیجه نامطلوبی از عمل کاشت مو و ابروی خود گرفته‌اند. با توجه به اهمیت این موضوع ما در این مقاله سعی کرده‌‌ایم که ویژگی‌های یک کلینیک معتبر و شاخصه‌های بهترین مرکز کاشت مو و ابرو را بیان نماییم تا افرادی که قصد انجام عمل کاشت مو یا کاشت ابرو را دارند با داشتن اطلاعات کافی بتوانند بهترین کلینیک کاشت مو و ابرو را انتخاب کنند و رضایت‌بخش‌ترین نتیجه ممکن را از عمل خود داشته باشند.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  همیشه برای انجام امور مهم به دنبال فردی هستیم که با بهترین کیفیت ممکن قادر به انجام آن کار باشد، مخصوصا هنگامی که آن کار عمل جراحی باشد که قرار است روی بدن ما انجام شود و مهم‌تر از آن یک عمل زیبایی باشد نه یک عمل جراحی اجباری. باید توجه داشت کاشت مو یک عمل اجباری نمی‌باشد و در اصل هدف از کاشت مو یا کاشت ابروی طبیعی بازگرداندن زیبایی متعادل (تعادلی که با طاس شدن سر و یا ریزش ابرو از بین رفته) به ظاهر فرد است.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو به روش FIT یا FUE

  کاشت مو به روش FIT یا FUE

  امروزه یکی از سوالات رایجی که مراجعه‌کنندگان از کارکنان و پزشکان در کلینیک‌های کاشت مو ‌می‌پرسند این می‌باشد که در کلینیک شما از چه روش پیوند مو استفاده می‌شود، بهترین روش کاشت مو و ارزان‌ترین تکنیک برای من چه می‌باشد. به‌طور کلی روش‌های استاندارد و مورد تایید انجمن بین‌المللی کاشت مو سه روش می‌باشد که دکتر نوایی در این مقاله به‌طور اختصاصی روش کاشت مو FIT یا تار به تار را توضیح داده است و مزایا و معایب این روش را نسبت به روش‌های دیگر کاشت مو بیان کرده و در نهایت توضیح داده شده است که این روش برای چه کسانی مناسب است.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو به روش FUT

  کاشت مو به روش FUT

  فرآیند پیوند موی طبیعی به دو مرحله اصلی برداشت و کاشت تقسیم می‌شود. برداشت یا برداشتن گرافت‌ها از پشت سر فقط به سه روش اصلیFUT، FIT (FUE) و ترکیبی انجام می‌شود. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که متاسفانه در ایران مدتی است کلینیک‌ها و افراد سود جو برای جذب مشتری از روش‌هایی به نام کاشت مو به روش SUT و کاشت مو به روش HRT نام می‌برند و این روش‌ها را جز یکی از بهترین روش‌‌های کاشت مو می‌دانند که در اصل این دو روش از نظر علمی مورد قبول نیست و حتی انجمن بین‌المللی متخصصین کاشت مو هم این روش‌ها را تایید نکرده است و فقط سه روشی که در ابتدای مقاله به آن‌ها اشاره شده تکنیک‌های مورد استفاده و اصولی در کاشت مو و کاشت ابرو می‌باشند.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین روش کاشت مو چیست؟

  بهترین روش کاشت مو چیست؟

  یکی از دغدعه‌های بیماران قبل از عمل کاشت مو این است که بهترین روش کاشت مو برای آن‌ها چیست یا کدام روش کاشت مو برای درمان آن‌ها بهتر جواب می‌دهد. کاشت مو و روش‌های آن موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. در این مطالعه که به‌صورت کار آزمایی بالینی انجام شده است از روش نواری FUT در مقابل روش برداشت تار به تار FUEFIT یا  و میزان قابل برداشت گرافت در بیماران مشابه و پیامدهای آن بر نتایج کاشت مو بررسی می‌شود.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو به روش SUT

  کاشت مو به روش SUT

  اوایل دهه ۱۳۸۰ شمسی که کاشت مو و به نقل آن روزگار پیوند مو (که وامدار ترجمه مستقیم عبارت لاتین  hair transplantationاز انگلیسی می‌باشد) در حال رواج در جامعه ایران بود. سوال اکثریت عوام مردم این بود که آیا اصلا موها بعد از کاشت مو رشد می‌کنند یا خیر؟ و یا حتی اساسا چنین چیزی امکان‌پذیر است که موهای منتقل شده از دیگر بخش‌های بدن به قسمت‌های طاس با زنده ماندن و رشد موها همراه باشد؟

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو در اصفهان

  کاشت مو در اصفهان

  اگر از هموطنان ایرانی بپرسید مهد صنایع‌دستی ایران چه شهری است بی‌شک همگی اصفهان را نام خواهند برد، توجه به زیبایی و ظرافت در جای‌جای شهر اصفهان نمود دارد، به هر گوشه از شهر که سر می‌زنید زیبایی و هنری که با فرهنگ این شهر درآمیخته است را رویت و درک خواهید کرد.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض مواد شیمیایی ژل و کرم های موی سر چیست؟

  عوارض مواد شیمیایی ژل و کرم های موی سر چیست؟

   

  در طول تاریخ، موی سر عاملی بوده است که به طریقی خاص، هویت، شخصیت و حتی نشانه‌ای از تعلق داشتن به گروهی خاص را به وجود آوردهاست. در حال حاضر موی سر، شاخصی تلقی می‌شود که سلامتی را نشان می‌دهد و به جذابیت فرد کمک می‌کند. به همین دلیل، انواع مختلفی از مواد آرایشی موی سر برای کمک به بهبود ظاهر مو، پنهان سازی ریزش مو و بهینه‌سازی ظاهر آن وجود دارد. دکتر پارسا نوایی در این مقاله به‌طور کامل به ارائه معرفی مواد آرایشی موی سر و عوارض آن‌ها که به سلامت مو آسیب می‌رساند پرداخته است.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  رنگ موها در انجام یا عدم انجام کاشت مو به این دلیل اهمیت دارد که اساس انجام  پیوند مو و کاشت ابرو، جدا کردن پیازهای مو در ناحیه بانک مو از بافت اطراف آن‌ها و سپس انتقال این موها به نواحی موردنیاز می‌باشد. پس هر چه تفاوت رنگ بین پوست و مو بیشتر باشد اصطلاحا کنتراست رنگ بیشتر باشد، جدا کردن موها از پوست چه به روش FIT (تار به تار) و چه به روش FUT (برداشت نوار) راحت‌تر می‌شود، این در حالی است که اختلاف رنگ کمتر مثلا موهای سفید و پوست سفید در تشخیص پیاز مو از بافت اطراف خطای بیشتری ایجاد کرده و ممکن است باعث آسیب به پیاز مو هنگام برداشت شود.

  جرئیات بیشتر...

 • جوش بعد از کاشت مو

  جوش بعد از کاشت مو

   جوش بعد از کاشت مو که به آن فولیکولیت یا التهاب فولیکول (پیاز) مو هم گفته می‌شود،عارضه خطرناکی نیست اما به دلیل درد و خونریزی که ایجاد می‌کند نیازمند درمان است. این حالت مخصوصا بعد از انجام کاشت مو و به دلیل التهاب پوست ناشی از کاشت که شرایط را جهت بروز فولیکولیت مستعد می‌کند به‌وفور مشاهده می‌شود. فولیکولیت علل متعددی دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم و سپس انواع راه‌های پیشگیری و درمان فولیکولیت بعد از انجام کاشت مو را مرور می‌کنیم.

  جرئیات بیشتر...

 • آنجا که کاشت مو موجب افزایش درآمد می شود

  آنجا که کاشت مو موجب افزایش درآمد می شود

  یک مرد بسیار جوان با الگوی مردانه ریزش مو باید بداند که دو گزینه اصلی پیش روی دارد:

  جرئیات بیشتر...

 • تفاوت ترمیم ابرو و کاشت ابروی طبیعی

  ترمیم ابرو یک پروسه جراحی است و تفاوت آن با کاشت ابرو این است که ترمیم ابرو بیشتر برای ...

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو

  کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو بیشتر توسط متخصصین کاشت موی طبیعی انجام می گیرد ...

  جرئیات بیشتر...

 • انقلاب ها در کاشت مو

  درمان ریزش مو ، همانند بقیه شاخه های پزشکی و جراحی بطور پیوسته در پاسخ به یافته ها و تحقیقات ...

  جرئیات بیشتر...

 • ارزیابی عمل کاشت موی طبیعی

  در گذشته ارزیابی نتیجه عمل کاشت موی طبیعی بر پایه این مورد بود که آیا موهای کاشت شده رشد می کنند یا خیر ؟

  جرئیات بیشتر...

 • موها زیر میکروسکوپ

  کاشت مو بسرعت در پنجاه سال گذشته که از معرفی این تکنیک گذشته است پیشرفت نموده است ...

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین درمان ریزش مو بیماران جوان چیست؟

  شکان روز به روز با تعداد  بیشتری از جوانان حدود 18 سال برخورد می کنند که جهت درمان ریزش...

  جرئیات بیشتر...

 • چرا امروزه پزشکان تکنیک FIT را ترجیح می دهند ؟

  در دهه گذشته رشد چشمگیری در تعداد عمل های کاشت مو به روش FIT در سطح جهان وجود داشته است...

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین راه درمان ریزش موی بانوان چیست ؟

  از بانوانی که با مشکل ریزش مو مراجعه می نمایند باید یک شرح حال دقیق پزشکی گرفته و یک معاینه دقیق...

  جرئیات بیشتر...

 • نکات اساسی در ایجاد بهترین خط مو

  طبیعی بودن : خط مو به عنوان مرز بالایی چهره باید در مکانی رسم گردد که وجودش بصورت ...

  جرئیات بیشتر...

 • دانستنی های مو

  هر روز حدود یکصد تار موی سر به صورت طبیعی ریخته وتقریبا به همین تعداد وارد مرحله رشد می گردند.. .

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو در محل اسکار ( جای زخم )

  سر یکی از بخش های بدن است که نسبت به سایر اعضا بیشتر در معرض آسیب قرار دارد. آسیب های ...

  جرئیات بیشتر...

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

  تلفن: 03136662065 - 03136662224

  تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

  *6655*1*5# :USSD کد

  مکان ما روی نقشه

  مشاوره رایگان حضوری

  مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.