کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته هور با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی طبیعی را دارا می باشد.

تکنیک های کاشت

روش FIT

روش FIT

روش FUT

روش FUT

روش ترکیبی

روش ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت مو در خانم ها

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

گالری

گالری کاشت مو

گالری کاشت مو

گالری کاشت ابرو

گالری کاشت ابرو

گالری تصاویر کلینیک

گالری تصاویر کلینیک

گالری فیلم

گالری فیلم

کاشت مو

قبل از عمل

مواردی که قبل از کاشت مو و ابرو باید در نظر گرفت
افراد کاندید پیوندمو
عوامل تعیین کننده تعداد جلسات كاشت مو
و...

حین عمل

مراحل مقدماتی روز عمل
طول مدت زمان عمل
مرحله برداشت ناحیه دهنده مو
و...

بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو و ابرو
داروهای كاشت مو و ابرو
راه‌های جلوگیری از تورم اطراف چشم‌ها پس از عمل
و...

سوالات متداول

•    آيا موهایی که در پیوند مو کاشته می شوند،ریزش دارند؟
•    منظور از گرافت چیست ؟
•    آيا عمل كاشت مو دردناك است؟
•    آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد ؟
•    آیا پیوند مو فقط در افراد كاملا طاس انجام می شود یا به منظور پرتر كردن موهای كم پشت هم می توان از این عمل استفاده كرد؟

ادامه مطلب...

آخرین مقالات

 • کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  رنگ موها در انجام یا عدم انجام کاشت مو به این دلیل اهمیت دارد که اساس انجام  پیوند مو و کاشت ابرو، جدا کردن پیازهای مو در ناحیه بانک مو از بافت اطراف آن‌ها و سپس انتقال این موها به نواحی موردنیاز می‌باشد. پس هر چه تفاوت رنگ بین پوست و مو بیشتر باشد اصطلاحا کنتراست رنگ بیشتر باشد، جدا کردن موها از پوست چه به روش FIT (تار به تار) و چه به روش FUT (برداشت نوار) راحت‌تر می‌شود، این در حالی است که اختلاف رنگ کمتر مثلا موهای سفید و پوست سفید در تشخیص پیاز مو از بافت اطراف خطای بیشتری ایجاد کرده و ممکن است باعث آسیب به پیاز مو هنگام برداشت شود.

  جرئیات بیشتر...

 • بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

  بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

   

  با توجه به ارتباط مستقیم رنگ‌ کردن موها مخصوصا با استفاده از اکسیدان با ساقه و ریشه موها همیشه سوالاتی از این قبیل مطرح بوده است که “چه زمان پس از کاشت مو یا کاشت ابرو‌ می‌توان موها را رنگ نمود؟ “ یا این که “ آیا قبل از کاشت مو و ابرو باید موها رنگ شود؟ “ و یا “ آیا رنگ کردن موها باعث تغییر رنگ اسکالپ سر می‌شود؟ “ در این مقاله به تمامی سوالات از این قبیل در دو دسته بایدها و نبایدهای رنگ کردن موها قبل از عمل و بعد از عمل، پاسخ داده شده است.

  جرئیات بیشتر...

 • نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  این سوال جزء شایع‌ترین سوالات مراجعین کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر این است که بعد از کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر چطور بخوابیم؟ در این مقاله سعی می‌کنیم در ابتدا به چرایی مطرح شدن چنین سوالی و سپس عوارض احتمالی نحوه خوابیدن غیراستاندارد پس از این عمل‌ها و در نهایت به راهکارهای مقابله با این عوارض بپردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  همیشه برای انجام امور مهم به دنبال فردی هستیم که با بهترین کیفیت ممکن قادر به انجام آن کار باشد، مخصوصا هنگامی که آن کار عمل جراحی باشد که قرار است روی بدن ما انجام شود و مهم‌تر از آن یک عمل زیبایی باشد نه یک عمل جراحی اجباری. باید توجه داشت کاشت مو یک عمل اجباری نمی‌باشد و در اصل هدف از کاشت مو یا کاشت ابروی طبیعی بازگرداندن زیبایی متعادل (تعادلی که با طاس شدن سر و یا ریزش ابرو از بین رفته) به ظاهر فرد است.

  جرئیات بیشتر...

 • اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  هنگامی که یک بیمار برای مشاوره قبل از عمل به یک متخصص کاشت مو مراجعه می‌کند دلایل فراوانی برای انجام عمل پیوند موی سر و یا ابرو برای خود دارد، این بیمار ممکن است یک زن یا یک مرد باشد، غالبا بیماران مرد به خاطر ریزش موی آندروژنتیک ارثی و در حالی که موهایشان را از دست داده‌اند و یا در حال از دست دادن موهایشان هستند مراجعه می‌نمایند و مراجعین زن اغلب زنانی هستند که ابروهایشان در اثر برخی از بیماری‌ها کم‌پشت شده یا ریزش پیدا کرده و یا بخش‌هایی از ابروهای خود را در اثر انجام تاتو از دست داده‌اند، البته ممکن است هر یک از دو جنس به هر یک از دلایل دیگر نیز جهت انجام کاشت مو و یا کاشت ابرو مراجعه نمایند.

  جرئیات بیشتر...

 • تغذیه در کاشت مو

  تغذیه در کاشت مو

  یکی از مهم‌ترین موارد جهت آمادگی برای انجام یک عمل و یا بهبود زخم‌ها و رویت بهترین نتایج ممکن رعایت موارد مرتبط با تغذیه و خورد و خوراک مناسب در حوالی زمان انجام عمل می‌باشد. در این مقاله به مبحث خوراک مفید و مضر و تغذیه مناسب در بازه زمانی قبل از عمل در زمان عمل و پس انجام عمل کاشت مو می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو اقساطی | کاشت ابرو اقساطی

  کاشت مو اقساطی | کاشت ابرو اقساطی

  در این مقاله در ابتدا به چرایی پرداخت اقساطی می‌پردازیم، پس از آن اشاره می‌نماییم چه مراکز و کلینیک‌هایی کاشت مو و کاشت ابرو اقساطی انجام می‌دهند و نهایتا به تفاوت‌های مربوط به شرایط پرداخت اقساط در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • هزینه کاشت ابرو

  هزینه کاشت ابرو

  صحبت راجع به قیمت کاشت ابرو به‌صورت کلی مانند این سوال است که قیمت خانه چند است؟ قطعا فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین قیمت یک خانه موثر است از ویلایی بودن تا آپارتمانی بودن گرفته تا تعداد خواب و قدمت ساختمان و غیره حتی یک ساختمان کاملا مشابه در شهر اصفهان با همان ساختمان در شهر شیراز یا شهر اهواز بسیار متفاوت است حتی محله‌های هر شهر نیز قیمت متفاوتی دارد، پس همان‌طور که جمله “این خانه گران است“ حتما باید در قیاس با خانه‌های مشابه همان محله به فرض در شهر اصفهان بیان شود در مورد قیمت کاشت ابرو نیز به همین صورت است. در این مقاله سعی شده است فاکتورهای مختلف اثرگذار بر هزینه پیوند ابرو در شهرهای مختلف از جمله قیمت کاشت ابرو در شهر اصفهان را بررسی نماییم تا خطای مقایسه به‌صورت کلی را رفع و جزئیات اثرگذار در تعیین قیمت را زیر ذره‌بین قرار دهیم.

  جرئیات بیشتر...

 • استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

  یکی از رایج‌ترین سوالات مراجعین کاشت مو، ابرو و اسکالپ سر این است که آیا بعد از کاشت مو می‌توان از کلاه استفاده نمود؟ برای پاسخ به این سوال باید دید هدف فرد از گذاشتن کلاه بعد کاشت مو چیست؟ در این مقاله به اهداف مختلف از گذاشتن کلاه بعد از کاشت مو و نتایج هر یک از آن‌ها اشاره کرده، مزایا و معایب و عوارض استفاده از کلاه را بیان می‌کنیم و سپس راجع به نحوه صحیح پوشیدن کلاه پس از کاشت مو صحبت می‌نماییم.

  جرئیات بیشتر...

 • روابط زناشویی بعد از کاشت مو

  روابط زناشویی بعد از کاشت مو

  یکی از مهم‌ترین نیازهای بشر غریزه جنسی می‌باشد و هیچ‌کس به برآوردن این نیاز خرده نمی‌گیرد اما به دلیل حجب و حیای بسیاری از مراجعین کاشت مو و کاشت ابرو از پرسش در این زمینه از متخصص کاشت موی خود امکان و شرایط انجام یا ممنوعیت مقاربت قبل یا بعد از انجام عمل کاشت برای این افراد در هاله‌ای از ابهام می‌باشد. این مقاله درصدد آن است که به جنبه‌های مختلف فعالیت جنسی قبل و پس از انجام کاشت مو و ابرو از منظر علمی پرداخته و ممنوعیات مربوطه را بیان نماید.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو ناموفق

  کاشت مو ناموفق

   

  کاشت ناموفق به کاشت موی سر یا ابرویی گفته می‌شود که " نتیجه نهایی حاصل از آن به‌صورت معناداری از نتیجه مورد توافق پیش از انجام عمل کاشت بین پزشک و بیمار ضعیف‌تر باشد."

  در این مقاله سعی داریم تک‌تک کلمات به کار برده شده در عبارت فوق را توضیح داده و تفسیر نماییم تا از سوءتفاهم بین پزشک و بیمار در قضاوت راجع به نتیجه کاشت موی سر یا کاشت ابرو بکاهیم.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین فصل کاشت مو

  بهترین فصل کاشت مو

  همیشه وقتی دست به انجام کاری می‌زنیم دوست داریم بهترین نتیجه ممکن از آن حاصل شود، پس این بسیار طبیعی است که افرادی که کاشت مو یا ابرو نیز انجام می‌دهند دوست داشته باشند پس از تحمل سختی‌ها و مشقات آن و صرف هزینه بالا، بهترین نتیجه ممکن را از کاشت مو یا کاشت ابروی خود به دست آورند. یکی از سوالاتی که در این بین زیاد مطرح می‌شود این است که بهترین فصل انجام کاشت مو یا ابرو چه فصلی است؟ و یا این که آیا آب و هوا و آلودگی محیطی محل کار روی نتیجه کاشت مو اثرگذار است؟ آیا تابش نور آفتاب برای کاشت مو مضر است؟ این سوالات همیشه دغدغه اکثر مراجعین کاشت مو و کاشت ابرو بوده است که در این مقاله سعی شده است با نگاه کاملا علمی و به زبان ساده پاسخ داده شوند.

  جرئیات بیشتر...

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

  تلفن: 03136662065 - 03136662224

  تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

  *6655*1*5# :USSD کد

  مکان ما روی نقشه

  مشاوره رایگان حضوری

  مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.