کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته هور با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی طبیعی را دارا می باشد.

تکنیک های کاشت

روش FIT

روش FIT

روش FUT

روش FUT

روش ترکیبی

روش ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت مو در خانم ها

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

گالری

گالری کاشت مو

گالری کاشت مو

گالری کاشت ابرو

گالری کاشت ابرو

گالری تصاویر کلینیک

گالری تصاویر کلینیک

گالری فیلم

گالری فیلم

کاشت مو

قبل از عمل

مواردی که قبل از کاشت مو باید در نظر گرفت
افراد کاندید پیوندمو
عوامل تعیین کننده تعداد جلسات كاشت مو
و...

حین عمل

مراحل مقدماتی روز عمل
طول مدت زمان عمل
مرحله برداشت ناحیه دهنده مو
و...

بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو
داروهای كاشت مو
راه‌های جلوگیری از تورم اطراف چشم‌ها پس از عمل
و...

سوالات متداول

•    آيا موهایی که در پیوند مو کاشته می شوند،ریزش دارند؟
•    منظور از گرافت چیست ؟
•    آيا عمل كاشت مو دردناك است؟
•    آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد ؟
•    آیا پیوند مو فقط در افراد كاملا طاس انجام می شود یا به منظور پرتر كردن موهای كم پشت هم می توان از این عمل استفاده كرد؟

ادامه مطلب...

آخرین مقالات

 • کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  رنگ موها در انجام یا عدم انجام کاشت مو به این دلیل اهمیت دارد که اساس انجام  پیوند مو و کاشت ابرو، جدا کردن پیازهای مو در ناحیه بانک مو از بافت اطراف آن‌ها و سپس انتقال این موها به نواحی موردنیاز می‌باشد. پس هر چه تفاوت رنگ بین پوست و مو بیشتر باشد اصطلاحا کنتراست رنگ بیشتر باشد، جدا کردن موها از پوست چه به روش FIT (تار به تار) و چه به روش FUT (برداشت نوار) راحت‌تر می‌شود، این در حالی است که اختلاف رنگ کمتر مثلا موهای سفید و پوست سفید در تشخیص پیاز مو از بافت اطراف خطای بیشتری ایجاد کرده و ممکن است باعث آسیب به پیاز مو هنگام برداشت شود.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  همیشه برای انجام امور مهم به دنبال فردی هستیم که با بهترین کیفیت ممکن قادر به انجام آن کار باشد، مخصوصا هنگامی که آن کار عمل جراحی باشد که قرار است روی بدن ما انجام شود و مهم‌تر از آن یک عمل زیبایی باشد نه یک عمل جراحی اجباری. باید توجه داشت کاشت مو یک عمل اجباری نمی‌باشد و در اصل هدف از کاشت مو یا کاشت ابروی طبیعی بازگرداندن زیبایی متعادل (تعادلی که با طاس شدن سر و یا ریزش ابرو از بین رفته) به ظاهر فرد است.

  جرئیات بیشتر...

 • اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  هنگامی که یک بیمار برای مشاوره قبل از عمل به یک متخصص کاشت مو مراجعه می‌کند دلایل فراوانی برای انجام عمل پیوند موی سر و یا ابرو برای خود دارد، این بیمار ممکن است یک زن یا یک مرد باشد، غالبا بیماران مرد به خاطر ریزش موی آندروژنتیک ارثی و در حالی که موهایشان را از دست داده‌اند و یا در حال از دست دادن موهایشان هستند مراجعه می‌نمایند و مراجعین زن اغلب زنانی هستند که ابروهایشان در اثر برخی از بیماری‌ها کم‌پشت شده یا ریزش پیدا کرده و یا بخش‌هایی از ابروهای خود را در اثر انجام تاتو از دست داده‌اند، البته ممکن است هر یک از دو جنس به هر یک از دلایل دیگر نیز جهت انجام کاشت مو و یا کاشت ابرو مراجعه نمایند.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین فصل کاشت مو

  بهترین فصل کاشت مو

  همیشه وقتی دست به انجام کاری می‌زنیم دوست داریم بهترین نتیجه ممکن از آن حاصل شود، پس این بسیار طبیعی است که افرادی که کاشت مو یا ابرو نیز انجام می‌دهند دوست داشته باشند پس از تحمل سختی‌ها و مشقات آن و صرف هزینه بالا، بهترین نتیجه ممکن را از کاشت مو یا کاشت ابروی خود به دست آورند. یکی از سوالاتی که در این بین زیاد مطرح می‌شود این است که بهترین فصل انجام کاشت مو یا ابرو چه فصلی است؟ و یا این که آیا آب و هوا و آلودگی محیطی محل کار روی نتیجه کاشت مو اثرگذار است؟ آیا تابش نور آفتاب برای کاشت مو مضر است؟ این سوالات همیشه دغدغه اکثر مراجعین کاشت مو و کاشت ابرو بوده است که در این مقاله سعی شده است با نگاه کاملا علمی و به زبان ساده پاسخ داده شوند.

  جرئیات بیشتر...

 • نتایج طبیعی در کاشت مو و کاشت ابرو به چه معناست؟

  نتایج طبیعی در کاشت مو و کاشت ابرو به چه معناست؟


  کاشت موی طبیعی در واقع برداشت گرافت‌های مو از ناحیه دهنده (بانک مو) و انتقال آن‌ها به ناحیه گیرنده بر روی سر، ابرو یا صورت است، هدف از پیوند مو به‌جز پوشش ناحیه موردنظر، رشد کاملا طبیعی موهای کاشت شده نیز می‌باشد؛ اما رشد طبیعی موهای کاشت شده سر و یا ابرو به چه معناست؟ در ادامه به طور کامل به این موضوع پرداخته شده و به انتظارات و سوالاتی که بیماران در مورد طبیعی بودن نتیجه کاشت مو و ابرو دارند پرداخته شده است.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض کاشت ابروی طبیعی

  عوارض کاشت ابروی طبیعی

  عوارض پزشکی جزئی جدا نشدنی از انواع خدمات پزشکی است، هرگونه دخالت در بدن بیمار چه با دارو و چه با جراحی به هر هدفی متعاقب برآورده ساختن اهداف، ممکن است با ایجاد حالاتی که مدنظر نبوده است مواردی را ایجاد نماید که به این موارد عوارض گفته می‌شود.

  خوشبختانه عمل کاشت ابروی طبیعی جز کم عارضه ترین و به قولی بی‌عارضه‌ترین عمل‌های زیبایی در دنیای پزشکی طبقه‌بندی می‌شود. به طور کلی عوارض کاشت ابرو به دو دسته عوارض موقت و عوارض دائم طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه هر یک از عوارض ممکن و راه‌حل شناخته شده رفع هر یک را توضیح می‌دهیم.

  جرئیات بیشتر...

 • عوارض کاشت مو

  عوارض کاشت مو

  عوارض در کاشت مو نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی بسیار ناشایع و نادر می‌باشد و طبیعی است جراح و همچنین بیمار انتظار یک عمل جراحی موفق با نتیجه بسیار عالی را داشته باشند و در این زمینه تمامی تلاش خود را مبذول دارند، اما به هر حال پیوند مو نیز یک عمل جراحی است و ممکن است مانند سایر عمل‌ها بسته به طبیعت وجودی بدن هر شخص و واکنش بدن فرد به عوامل گوناگون حین عمل و پس از آن حالات مختلفی را ایجاد نماید، احتمال دارد واکنش عده کمی از بیماران با اکثریت افراد متفاوت بوده که در این صورت امکان ایجاد عوارض غیرقابل‌ پیش‌بینی وجود دارد.

  جرئیات بیشتر...

 • مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

  مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

   

  در فرآیند کاشت ابرو موهای ناحیه‌ای از پشت سر که به آن بانک مو گفته می‌شود به ناحیه ابرو منتقل می‌شود. با توجه به این که جراحی پیوند ابرو یک عمل زیبایی به حساب می‌آید و در ظاهر افراد فوق‌العاده تاثیر گذار است، بعد از عمل پیوند ابرو همواره نگرانی‌ها و ابهاماتی در ذهن فرد در مورد نحوه مراقبت‌های بعد از پیوند ابرو وجود دارد. در ادامه مواردی از جمله؛ نحوه شستشو ابرو، رعایت رژیم غذایی بعد از عمل، مصرف داروهای مورد نیاز کاشت ابرو و نحوه ورزش و فعالیت بدنی پس از پیوند ابرو را به‌طور کامل توضیح داده‌ایم اجرای تمامی این موارد برای حصول یک نتیجه ایده‌آل لازم است.

  جرئیات بیشتر...

 • توصیه‌های قبل از کاشت ابرو که باید بدانید

  توصیه‌های قبل از کاشت ابرو که باید بدانید

  با توجه به این که عمل کاشت ابرو، عمل زیبایی جدیدی حساب می‌شود و شاید در اطرافیان داوطلبان کاشت ابرو افراد زیادی نباشند که فرد بتواند از نقل تجربیات عمل آن‌ها بهره ببرد و نتایج کار را از نزدیک رویت نماید، نگرانی‌های مراجعین و سوالات آن‌ها راجع به این عمل، موارد انجام یا عدم انجام این عمل و نتایج آن بسیار زیاد است.

  در این مقاله بر آن شده‌ایم تا از نگاه بیماران به عمل پیوند ابرو بنگریم تا شاید بتوانند پاسخ بسیاری از سوالات و نگرانی‌های خود راجع به مسائلی از قبیل این که چه افرادی می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند، در چه مواردی نمی‌توان کاشت ابرو انجام داد و در صورت تصمیم برای انجام عمل قبل از عمل چه کارهایی ضرورت دارند را بیابند.

  جرئیات بیشتر...

 • اطلاعات کامل در مورد کاشت مو و ابرو در اصفهان

  اطلاعات کامل در مورد کاشت مو و ابرو در اصفهان

  اگر از هموطنان ایرانی بپرسید مهد صنایع‌دستی ایران چه شهری است بی‌شک همگی اصفهان را نام خواهند برد، توجه به زیبایی و ظرافت در جای‌جای شهر اصفهان نمود دارد، به هر گوشه از شهر که سر می‌زنید زیبایی و هنری که با فرهنگ این شهر درآمیخته است را رویت و درک خواهید کرد.

  جرئیات بیشتر...

 • مراحل کاشت ابرو چیست؟

  مراحل کاشت ابرو چیست؟

  در طول زندگی همیشه ترس و اضطراب از بیمارستان، پزشک و بالاخص عمل جراحی از کودکی تا کهنسالی با انسان‌ها همراه بوده است، شاید در کودکی این احساس معنای ترس را داشته باشد و در بزرگسالی معنای نگرانی اما حتی شجاع‌ترین و قوی‌ترین افراد هم تجربه اضطراب و استرس قبل از عمل را خواهند داشت.

  یکی از راه‌های غلبه بر این احساس اضطراب، کسب اطلاعات و آگاهی دقیق و علمی از واقعیت آنچه است که اتفاق می‌افتد، در این مقاله تلاش شده است تا با توصیف تک تک مراحل کاشت ابرو از هنگام ورود به کلینیک تا خروج از آن دیدگاهی واقعی و علمی برای مخاطب ایجاد شود چراکه نقل‌قول‌های دیگر افراد که تجربه انجام عمل را داشته‌اند به سبب شخصی بودن تجربه بر پایه درک از محیط، آستانه درد و غیره چندان کارا و موثر نخواهد بود.

  جرئیات بیشتر...

 • مراحل کاشت مو چیست؟

  مراحل کاشت مو چیست؟

  بعد از دغدغه پیدا کردن بهترین پزشک کاشت مو و بهترین کلینیک کاشت مو، یکی از عمده نگرانی‌های بسیاری از مراجعین کاشت مو رویدادها و وقایع روز عمل است، تیم کاشت مو و پزشک تقریبا هر روز مشغول انجام این عمل هستند اما مراجعین کاشت مو شاید تنها یک‌بار در زندگی خود این عمل را تجربه خواهند کرد و شاید قبلا حتی سابقه عمل مشابه نیز نداشته‌اند پس این نگرانی برای بیماران و آن آرامش برای تیم کاشت مو توجیه‌پذیر است. در این مقاله تلاش شده است تا از دیدگاه بیماران به مراحل کاشت مو نگاه شود تا بتوانند برای سوالات شایع خود پاسخی یافته و تا حدود زیادی در کاهش نگرانی‌های آن‌ها موثر باشد.

  جرئیات بیشتر...

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

  تلفن: 03136662065 - 03136662224

  تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

  *6655*1*5# :USSD کد

  مکان ما روی نقشه

  مشاوره رایگان حضوری

  مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.