کلینیک پوست و موی بسیار مدرن و پیشرفته هور با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی ها با تلفیق مهارت بهترین پزشکان و پرسنل خود در محیطی زیبا و آرام و مطابق با استانداردهای روز اروپا و امریکا توانایی انجام تمامی تکنیک های کاشت موی طبیعی را دارا می باشد.

تکنیک های کاشت

روش FIT

روش FIT

روش FUT

روش FUT

روش ترکیبی

روش ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت مو در خانم ها

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

اسکالپ میکروپیگمنتیشن

گالری

گالری کاشت مو

گالری کاشت مو

گالری کاشت ابرو

گالری کاشت ابرو

گالری تصاویر کلینیک

گالری تصاویر کلینیک

گالری فیلم

گالری فیلم

کاشت مو

قبل از عمل

مواردی که قبل از کاشت مو و ابرو باید در نظر گرفت
افراد کاندید پیوندمو
عوامل تعیین کننده تعداد جلسات كاشت مو
و...

حین عمل

مراحل مقدماتی روز عمل
طول مدت زمان عمل
مرحله برداشت ناحیه دهنده مو
و...

بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو و ابرو
داروهای كاشت مو و ابرو
راه‌های جلوگیری از تورم اطراف چشم‌ها پس از عمل
و...

سوالات متداول

•    آيا موهایی که در پیوند مو کاشته می شوند،ریزش دارند؟
•    منظور از گرافت چیست ؟
•    آيا عمل كاشت مو دردناك است؟
•    آیا امکان کاشت ابرو بر روی تاتو وجود دارد ؟
•    آیا پیوند مو فقط در افراد كاملا طاس انجام می شود یا به منظور پرتر كردن موهای كم پشت هم می توان از این عمل استفاده كرد؟

ادامه مطلب...

آخرین مقالات

 • داروهای بعد از کاشت ابرو

  داروهای بعد از کاشت ابرو


  با وجود این که عمل کاشت ابروی طبیعی یک درمان غیر دارویی ریزش ابرو است با این وجود استفاده از برخی از داروها در روند درمان و رویت نتایج می‌تواند تأثیر مثبت داشته باشد. در ادامه به معرفی این داروها، نحوه استفاده و عوارض احتمالی آن‌ها می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  کاشت مو و ابرو برای افرادی با موهای سفید چگونه است؟

  رنگ موها در انجام یا عدم انجام کاشت مو به این دلیل اهمیت دارد که اساس انجام  پیوند مو و کاشت ابرو، جدا کردن پیازهای مو در ناحیه بانک مو از بافت اطراف آن‌ها و سپس انتقال این موها به نواحی موردنیاز می‌باشد. پس هر چه تفاوت رنگ بین پوست و مو بیشتر باشد اصطلاحا کنتراست رنگ بیشتر باشد، جدا کردن موها از پوست چه به روش FIT (تار به تار) و چه به روش FUT (برداشت نوار) راحت‌تر می‌شود، این در حالی است که اختلاف رنگ کمتر مثلا موهای سفید و پوست سفید در تشخیص پیاز مو از بافت اطراف خطای بیشتری ایجاد کرده و ممکن است باعث آسیب به پیاز مو هنگام برداشت شود.

  جرئیات بیشتر...

 • بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

  بایدها و نبایدهای رنگ کردن مو در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ مو

   

  با توجه به ارتباط مستقیم رنگ‌ کردن موها مخصوصا با استفاده از اکسیدان با ساقه و ریشه موها همیشه سوالاتی از این قبیل مطرح بوده است که “چه زمان پس از کاشت مو یا کاشت ابرو‌ می‌توان موها را رنگ نمود؟ “ یا این که “ آیا قبل از کاشت مو و ابرو باید موها رنگ شود؟ “ و یا “ آیا رنگ کردن موها باعث تغییر رنگ اسکالپ سر می‌شود؟ “ در این مقاله به تمامی سوالات از این قبیل در دو دسته بایدها و نبایدهای رنگ کردن موها قبل از عمل و بعد از عمل، پاسخ داده شده است.

  جرئیات بیشتر...

 • نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  نحوه خوابیدن بعد از کاشت مو چگونه است؟

  این سوال جزء شایع‌ترین سوالات مراجعین کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر این است که بعد از کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر چطور بخوابیم؟ در این مقاله سعی می‌کنیم در ابتدا به چرایی مطرح شدن چنین سوالی و سپس عوارض احتمالی نحوه خوابیدن غیراستاندارد پس از این عمل‌ها و در نهایت به راهکارهای مقابله با این عوارض بپردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  بهترین دکتر کاشت مو و ابرو

  همیشه برای انجام امور مهم به دنبال فردی هستیم که با بهترین کیفیت ممکن قادر به انجام آن کار باشد، مخصوصا هنگامی که آن کار عمل جراحی باشد که قرار است روی بدن ما انجام شود و مهم‌تر از آن یک عمل زیبایی باشد نه یک عمل جراحی اجباری. باید توجه داشت کاشت مو یک عمل اجباری نمی‌باشد و در اصل هدف از کاشت مو یا کاشت ابروی طبیعی بازگرداندن زیبایی متعادل (تعادلی که با طاس شدن سر و یا ریزش ابرو از بین رفته) به ظاهر فرد است.

  جرئیات بیشتر...

 • اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  اهمیت انتظارات بیمار از نتیجه کاشت مو و کاشت ابرو 

  هنگامی که یک بیمار برای مشاوره قبل از عمل به یک متخصص کاشت مو مراجعه می‌کند دلایل فراوانی برای انجام عمل پیوند موی سر و یا ابرو برای خود دارد، این بیمار ممکن است یک زن یا یک مرد باشد، غالبا بیماران مرد به خاطر ریزش موی آندروژنتیک ارثی و در حالی که موهایشان را از دست داده‌اند و یا در حال از دست دادن موهایشان هستند مراجعه می‌نمایند و مراجعین زن اغلب زنانی هستند که ابروهایشان در اثر برخی از بیماری‌ها کم‌پشت شده یا ریزش پیدا کرده و یا بخش‌هایی از ابروهای خود را در اثر انجام تاتو از دست داده‌اند، البته ممکن است هر یک از دو جنس به هر یک از دلایل دیگر نیز جهت انجام کاشت مو و یا کاشت ابرو مراجعه نمایند.

  جرئیات بیشتر...

 • داروهای بعد از کاشت مو

  داروهای بعد از کاشت مو

   

  همانند اهمیت تغذیه در کاشت مو استفاده از دارو در مراحل مختلف کاشت مو اهمیت به سزایی دارد. با وجود این که کاشت مو یک درمان غیر دارویی و جراحی است اما در موارد خاصی از برخی داروها برای رفع برخی از عوارض یا کمک به رؤیت نتایج بهتر بهره گرفته می‌شود، در این مقاله به توضیح داروهایی که قبل، حین و بعد از انجام کاشت مو ممکن است مورد استفاده قرار گیرند به‌صورت جداگانه خواهیم پرداخت و سعی می‌کنیم به زبان ساده مکانیسم اثر و عوارض احتمالی آن‌ها را بررسی نماییم.

  جرئیات بیشتر...

 • مراقبت‌های قبل و بعد از اسکالپ سر

  مراقبت‌های قبل و بعد از اسکالپ سر

   

  روش میکرواسکالپ، روشی پزشکی جهت پرپشت نشان دادن نواحی کم مو یا طاس سر توسط کاشت رنگدانه‌های ارگانیک در سطحی ترین لایه پوست سر می باشد. قطعا مانند هر روش پزشکی دیگری برای کسب بهترین ‌نتیجه از اسکالپ مو و اسکالپ اسپرت باید یک دسته از دستورات را قبل از انجام اسکالپ و بعد از انجام اسکالپ رعایت نمود. در مقاله اسکالپ سر به‌طور کامل به نحوه انجام و موارد کاربرد اسکالپ پرداخته‌ایم و با توجه به اهمیت رعایت یکسری نکات در در انجام اسکالپ، در این مقاله به ارائه دستورات لازم و کافی قبل و بعد از اسکالپ جهت ایجاد بهترین نتایج می‌پردازیم.

   

  جرئیات بیشتر...

 • شستشو بعد از کاشت ابرو چگونه است؟

  شستشو بعد از کاشت ابرو چگونه است؟

  با توجه به اهمیت زیادی که شستشوی ابروهای کاشت شده در کیفیت نتایج نهایی کاشت ابرو دارد چگونگی شستشوی ناحیه کاشت و همچنین ناحیه برداشت مو مورد سوال مراجعین کاشت ابروی طبیعی بوده است لذا در این مقاله به توضیح مبسوط مراحل، بایدها و نبایدها و نحوه شستشوی ابروها پس از کاشت ابرو می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • شستشو بعد از کاشت مو چگونه است؟

  شستشو بعد از کاشت مو چگونه است؟

  نحوه استحمام و دوش گرفتن بعد از کاشت مو نقش مهمی در مراقبت از گرافت‌های کاشت شده و دریافت بهترین نتیجه از عمل دارد. مراقبت از گرافت‌های مو در ماه‌های ابتدایی عمل بسیار ضروری است و فردی که عمل پیوند مو انجام داده است حتما باید با نحوه اصولی و درست شست‌وشو سر آشنا بشود تا بهترین نتیجه را از کاشت مو خود دریافت کند. با توجه به اهمیت زیاد نحوه شستشوی سر پس از کاشت مو در این مقاله بر آن شدیم تا نحوه شستشوی صحیح سر و نیز ناحیه برداشت مو یا بانک مو را به‌صورت کامل و با جزئیات توضیح دهیم.

  جرئیات بیشتر...

 • تغذیه بعد از کاشت مو

  تغذیه بعد از کاشت مو

  یکی از مهم‌ترین موارد جهت آمادگی برای انجام یک عمل و یا بهبود زخم‌ها و رویت بهترین نتایج ممکن رعایت موارد مرتبط با تغذیه و خورد و خوراک مناسب در حوالی زمان انجام عمل می‌باشد. در این مقاله به مبحث خوراک مفید و مضر و تغذیه مناسب در بازه زمانی قبل از عمل در زمان عمل و پس انجام عمل کاشت مو می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

 • کاشت مو اقساطی | کاشت ابرو اقساطی

  کاشت مو اقساطی | کاشت ابرو اقساطی

  در این مقاله در ابتدا به چرایی پرداخت اقساطی می‌پردازیم، پس از آن اشاره می‌نماییم چه مراکز و کلینیک‌هایی کاشت مو و کاشت ابرو اقساطی انجام می‌دهند و نهایتا به تفاوت‌های مربوط به شرایط پرداخت اقساط در کاشت مو، کاشت ابرو و اسکالپ سر می‌پردازیم.

  جرئیات بیشتر...

  تماس با ما

  آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

  تلفن: 03136662065 - 03136662224

  تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

  *6655*1*5# :USSD کد

  مکان ما روی نقشه

  مشاوره رایگان حضوری

  مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.