کلینیک تخصصی کاشت مو هور


دکتر پارسا نوایی

دکتر پارسا نوایی

بورد پیوند موی طبیعی سرپرست تیم کاشت موی کلینیک تخصصی هور
دکتر مریم ملکی

دکتر مریم ملکی

متخصص پوست و مو مدیر عامل و مسئول فنی کلینیک تخصصی هور

 
تيم تخصصی کاشت مو و ابرو کلینیک هور فعاليت حرفه‌ای خود را از سال 1384 در زمینه کاشت مو در اصفهان آغاز کرده که از آن زمان تاکنون هزاران نفر از نقاط مختلف ايران و نيز ساير کشورهای منطقه بلاخص کشورهای عربی و نيز بيمارانی از کشورهای اروپايی و آمريکا توسط اين تيم تحت عمل پيوند مو قرار گرفته‌اند.
تيم تخصصی پيوند موی کلینیک هور در ابتدا با توجه به برتری تکنیک FUT کار خود را با پیوند مو با تکنیک جراحی شروع نمود سپس با توجه به پیشرفت تکنیک‌ها و تجهیزات و همگام با تکنیک‌های روز اروپا و امریکا به مرور در سال 1388 استفاده از تکنیک بدون جراحی FIT را نیز در دستور کار خود قرار داد.
در حال حاضر تکنيک‌های کاشت موی طبيعی که توسط گروه تخصصی كاشت موی طبيعی هور انجام می‌گيرد تکنيک کاشت موی طبيعی به روش جراحی FUT، روش بدون جراحی FIT  یا FUE  و روش‌های ترکیبی و فوق تركيبی (در طاسی‌های بسیار گسترده) می‌باشد كه این تیم با بهره‌گیری از اين دو روش اخير می‌تواند به کاشت بیش از 18000 تار مو در یک جلسه و تنها در یک روز دست بزند.

این تیم آخرین روش‌ها، تکنولوژی‌ها و تجهیزات روز دنیا در کاشت مو طبیعی، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل را مورد استفاده قرار داده و تلفیق این امر با محیط آرام و زیبای کلینیک تخصصی جراحی‌های پوست و موی هور، تجربه یک عمل راحت و مطمئن با نتایج عالی را برای مراجعین به ارمغان می‌آورد.

دیدگاه‌ها  

# یداله زینلی 2018-09-20 22:31
سلام من عسلویه کار میکنم و مرخصی کوتاه 6 روزه دارم.امکان کاشت بدون نوبت برای من با توجه به شرایطم وجود دارد یا خیر.سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مرجان محمدی 1398-07-23 00:06
واقعاکارآقای دکتربی نظیره فوق العاده تمیزوطبیعی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.