مشاوره غیرحضوری

مشاوره کاشت مو ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین بخش از مراحل قبل از انجام عمل پیوند مو می باشد. مراجعه حضوری اگرچه برای ساکنین شهر اصفهان و حومه آن مشکل نیست اما برای مراجعین از دیگر نقاط کشور ، سفری چند ساعته و حتی چند روزه تنها برای مشاوره کاشت مو چندان آسان نیست.

اصولا براي انجام عمل كاشت مو ، پس از تماس تلفنی با کلینیک و دریافت اطلاعات کلی ، جهت مشاهده وضعیت ریزش مو ، سطح پوشش قابل ایجاد ، چگونگی نتیجه نهایی کاشت و تعیین هزینه ، یک نوبت مشاوره حضوری هماهنگ شده که فرد برای انجام مشاوره مي بايست به مطب مراجعه كند. پس از این جلسه در صورت تصمیم به انجام عمل اطلاعات قبل از عمل در اختیار شما قرار گرفته و یک سری آزمایشات خون درخواست می شود.مشاوره تلفنی کاشت مو

مشاوره کاشت مو ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین بخش از مراحل قبل از انجام عمل پیوند مو می باشد لذا گروه تخصصی پیوند موی "هور" با همکاری کلینیک تخصصی جراحی های پوست و موی "هور" جهت رفاه حال تمامی هم میهنان عزیز برای اولین بار در ایران دست به راه اندازی سامانه هوشمند تخمین هزینه اینترنتی نموده است و با در اختیار گذاری اطلاعات مورد نیاز پیش از کاشت مو و نیز لیست آزمایشات لازم ، فرد را از مراجعه حضوری برای مشاوره اولیه بی نیاز نموده است.

 

براى انجام مشاوره غيرحضورى مي توانيد به تکمیل فرمی که در بخش تخمین هزینه اینترنتی این سایت آمده است اقدام نمایید

پس از آن یکی از پزشکان تیم با شما تماس گرفته و مشاوره و اطلاعات لازم راجع به سطح پوشش قابل ایجاد ، چگونگی نتیجه نهایی کاشت، تعداد جلسات مورد نیاز، تکنیک عمل و هزینه انجام عمل را در اختیار شما قرار می دهد، همچنین در این مشاوره مسائلی از جمله سطح توقع شما از کاشت مو به بحث گذاشته مي شود و بررسي هاي پزشكي از نظر بیماری های خاص، مشكلات قلبي و پوستي، فشار خون، بيماري هاي تيروئيد، داروهاي مصرفي و ساير موارد توسط پزشک انجام مي شود و در صورت نیاز آزمايشات تکمیلی و یا ویزیت برخی از متخصصین خاص در خواست مي شود و شما نیزمي توانيد سوالات خود را مطرح و جواب آنرا دريافت كنيد.

 

توجه: تخمین دقیق هزینه و تعداد جلسات كاشت مو منوط به مراجعه حضوری می باشد و در این سیستم تنها هزینه بصورت یک بازه تخمین زده می شود.

 

آزمایشات: با

آزمايشات مورد نياز برای انجام عمل پیوند مو:

    CBC

    FBS

   AST – ALT – ALK

    PT – PTT – INR

    HBs Ag

   HCV Ab

    HIV Ab

توجه: جواب این آزمایشات را باید پیش از تعیین زمان عمل فاکس یا ایمیل نمایید، بدیهی است كه در روز عمل مي بايست اصل جواب آزمایشات را همراه خود داشته باشيد.

چند جلسه لازم است؟
تعداد جلسات بستگی دارد به:
1- وسعت منطقه گیرنده موی سر
2- تراکم موی منطقه دهنده سر
3- خصوصیات ظاهری و جنس موی بیمار ، مثلاً کاشت موی مجعد ظاهری پرپشت تر از کاشت موی صاف با تعداد مشابه ایجاد می کند.

جهت انجام مشاوره تلفنی به طرح هاي ريزش مو و تعداد جلسات مورد نياز در شكل زیر توجه كنيد و ببينيد ريزش موي شما به كدام شكل نزديكتر است.
البته تعداد جلسات ذکر شده در این تصاویر جهت پوشش کامل ناحیه طاس می باشد و بسته به نظر مراجعین محترم می توان تنها ناحیه مورد نظر آن ها (مثلا فقط جلوی سر را ) در یک جلسه کاشت کرد.

به گالري تصاویر اين سايت و سايت هاي مشابه ايراني و خارجي نيز به دقت نگاه كنيد و در نظر داشته باشيد اين عكس ها مربوط به هر فرد با ویژگی های ظاهری و جنس موی منحصر به خود می باشد، بنابراين اگرقصد كاشت مو داريد خود را با فرد دیگر قیاس نکنید، واقع بين باشيد و انتظارات غيرمنطقي از عمل كاشت مو و پزشک خود نداشته باشيد.

دیدگاه‌ها  

# مولایی 1395-11-06 09:06
با سلام
من ریزش موی سکه ای دارم
دکترا گفتن قابل درمان هست
آزمایشی هست که نشون بده ارثیه یا نه؟ آیا این کلینیک میتونه به رویش مجدد مو کمک کنه نه کاشت مو؟اگه امکانش هست هزینه های درمانی رو هم میخواستم بدونم
با تشکر.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-11-16 00:39
باسلام
بله در این کلینیک تمامی درمان های موجود پوست و مو انجام می گیرد، جهت اطلاعات بیشتر در زمینه سوال خود و اخذ نوبت ویزیت با شماره های کلینیک تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.