کاشت ابرو طبیعی

شاید بتوان گفت مهم‌ترین جلوه مو در زیبایی چهره مربوط به ابرو می‌باشد. تصور چهره بدون موهای سر چندان مشکل نیست اما یک صورت زیبا بدون ابرو نه تنها امری محال است بلکه تداعی کننده پیری زودرس، بیماری و مشکلات دیگر سلامتی می‌باشد. امروزه با اهمیت پیدا کردن هرچه بیشتر زیبایی‌های طبیعی و ذاتی و بدون استفاده از مواد آرایشی و مصنوعی، مواردی مانند مداد ابرو یا تاتو و هاشور ابرو، بیش از پیش در مقابل عمل کاشت ابروی طبیعی در بین بانوان جویای زیبایی رنگ ‌باخته‌اند. در ادامه به توضیح و تفسیر برخی از موارد مهم در ارتباط با عمل کاشت ابروی طبیعی می‌پردازیم.

 

 

 

مکانیسم کاشت ابرو چیست؟

با توجه به این که گرافت‌های مو (پیاز مو) در هر ناحیه از پوست بدن که به آن منتقل شوند، زنده مانده و رشد می‌نمایند، بنابراین پیوند موی طبیعی در هر ناحیه از پوست که نیازمند آن باشد، قابل انجام است که شاید پرکاربردترین مورد آن کاشت ابرو می‌باشد. لذا مکانیسم تمامی تکنیک‌های کاشت ابروی طبیعی برداشت موها از بانک مو ( عموما پشت سر ) و انتقال آن ها به ناحیه ابرو می باشد که بهترین و رایج‌ترین تکنیک برای این کار روش برداشت نوار یا FUT می باشد.

 

روش کاشت ابرو چگونه است؟

در صفحه "مراحل انجام کاشت ابرو" به‌طور مفصل به نحوه انجام این عمل پرداخته شده است اما به طور مختصر می‌توان گفت: کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو باید توسط متخصص کاشت موی طبیعی انجام گیرد چرا که تشابهات زیادی با پروسه کاشت مو دارد. روش معمول کاشت ابرو، تکنیک FUT می‌باشد که شامل برداشت موهای پشت سر به صورت یک باریکه چند سانتی‌متری و سپس جداسازی پیازهای موی آن و انتقال آن‌ها به ناحیه ابرو و کاشت در جهت مناسب و طبیعی در این ناحیه می‌باشد. برای حفظ ظاهر طبیعی ابروی کاشت شده، موها باید در قالب گرافت‌های تک تار مو منتقل و پیوند گردند. پیاز موها به دلیل ماندگاری بیشتر و جنس مرغوب‌تر از ناحیه موهای پشت سر انتخاب می‌شوند و با بخیه دو لبه ناحیه برداشت باریکه پوست به روش جراحی پلاستیک، هیچ اثری از برداشت موها و نیز کم‌پشتی در ناحیه پشت سر باقی نمی‌ماند.

 کاشت ابرو چگونه انجام می شود

 

افراد مناسب برای پیوند ابرو چه کسانی هستند؟

کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو جهت بهبود جلوه زیبایی ابرو در چهره که در اثر نازک شدن، جای زخم یا ریزش کامل موهای ابرو دچار مشکل شده است به کار می‌رود. همان‌طور که در مقاله علت ریزش ابرو و مژه اشاره کردیم، ریزش یا از بین رفتن ابروها ممکن است به دلیل عوامل ژنتیک، انجام تاتو یا هاشور ابرو، الکترولیز یا لیزر موها، مرتب کردن و برداشتن بیش از حد ابروها، اختلالات هورمونی و بیماری‌های تیروئید، ضربه، سوختگی یا تصادف رخ داده باشد که در هیچ یک از این موارد محدودیتی جهت انجام کاشت ابرو وجود ندارد.

همچنین کاشت ابروی طبیعی محدودیت سنی نداشته و برای تمامی افراد چه زن و چه مرد قابل انجام است. تنها در افرادی که همه موهای سر سفید شده است و هیچ موی تیره‌ای وجود ندارد، انجام کاشت ابروی طبیعی با مشکل مواجه می‌شود.

 

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو یک پروسه بسیار ظریف و زمانگیر بوده که در طی آن موها در شکاف‌هایی به قطر نیم میلی‌متر کاشت می‌شوند، شکاف‌هایی که در زاویه طبیعی رشد ابروها و کاملا خوابیده روی پوست ایجاد می‌گردند. این میزان از دقت باعث می‌شود که این عمل بسیار بیشتر از حد تصور در مقایسه با کاشت موی سر نیاز به زمان داشته باشد همچنین باید برای ایجاد این حجم از ظرافت از وسایل و تجهیزات بسیار ظریف و به تبع گران‌قیمتی استفاده شود، با توجه به دلایل فوق مقایسه قیمت کاشت ابرو با قیمت کاشت مو حتی در یک کلینیک مشابه کاری اشتباه است چرا که هزینه نسبت به وسعت ناحیه کاشت در ریزش مو به هیچ عنوان قابل مقایسه با هزینه به نسبت وسعت ناحیه کاشت ابرو نمی‌باشد اما زمان مورد نیاز برای کاشت ابرو حتی در بعضی از موارد مشابه زمان مورد نیاز برای کاشت مو در یک جلسه می‌باشد.

همچنین کیفیت وسایل و تجهیزات مصرفی در قیمت تمام شده کاشت ابرو تاثیر به سزایی دارد به صورتی که استفاده از وسایل و تجهیزات مصرفی بی‌کیفیت قیمت کاشت ابرو را حتی تا نصف حالت عادی کاهش می‌دهد.  به عنوان یک اصل کلی دیگر هزینه کاشت ابرو در شهر اصفهان در یک کلینیک باید با قیمت و کیفیت کار کلینیک‌های خود شهر اصفهان مقایسه شود و به‌طور مثال مقایسه قیمت کاشت ابرو در اصفهان با قیمت کاشت ابرو در تهران اشتباه است.

 

هزینه کاشت ابرو

 

 

عوارض کاشت ابرو چیست؟

جراحی کاشت ابرو به دلیل ظرافت بالا با حداقل جای زخم و آسیب به پوست و موهای موجود در ناحیه ابرو انجام می‌شود، به‌طوری که بعد از کاشت تشخیص جای کاشت ابرو ناممکن می‌باشد و به موهای قبلی ابرو نیز آسیبی وارد نمی‌گردد. این عمل تحت بی‌حسی موضعی انجام شده و در حدود ۳ تا ۴ ساعت زمان برده و در حین و پس از جراحی حداقل درد را دارد به صورتی که بسیار از بیماران پس از انجام کار از درد ناچیز آن متعجب می‌شوند. انتخاب بهترین پزشک و بهترین کلینیک کاشت ابرو در دستیابی به بهترین و طبیعی‌ترین نتایج ممکن همراه با کمترین عوارض تاثیر بسزایی دارد. (جهت مطالعه بیشتر در مورد انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو و بهترین متخصص کاشت ابرو به مقالات مربوطه مراجعه نمایید.)

به‌طور کلی کاشت ابرو جز کم عارضه ترین عمل‌های زیبایی می‌باشد ‌و عوارض آن در دو دسته عوارض موقتی و دائمی طبقه‌بندی می‌شود. برخی از عوارض شایع موقتی کاشت ابرو مانند تورم پلک‌ها، دلمه و لخته‌های ناحیه کاشت به قرار زیر است:

در طی ۲ تا ۴ روز اول پس از کاشت ابرو امکان یک تورم مختصر پشت پلک و ایجاد دلمه در نواحی کاشت وجود دارد که پس از آن از بین می‌روند و ممکن است حدود ۳ تا ۵ روز پس از آن پوست ناحیه کاشت حالت صورتی رنگ داشته باشد، لذا بیماران پس از این بازه زمانی می‌توانند بدون هر گونه اثری از کاشت ابرو به زندگی عادی برگشته و در محل کار خود حاضر شوند، بخیه‌های پشت سر نیز بین ۱۰ تا ۱۴ روز بعد کشیده می‌شوند.

برخی از عوارض دائمی کاشت ابرو مانند: کم‌پشتی نتیجه کاشت ابرو یا خواب نامناسب موهای ابرو ناشایع و بیشتر مربوط به کیفیت کار تیم پزشکی مربوطه و تجهیزات آن‌ها می‌باشد. در مقاله‌ای تحت عنوان عوارض کاشت ابروی طبیعی به طور مفصل به این مسئله پرداخته شده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به آن مراجعه کنید.

 

عوارض کاشت ابروی طبیعی چیست

 

 

سوالات متداول در زمینه کاشت ابرو

 برخی از رایج‌ترین سوالات در زمینه پیوند ابرو عبارتند از:

 

آیا کاشت ابرو روی تاتو نیز امکان‌پذیر است؟

در افرادی که به دنبال خالکوبی، هاشور یا تاتو ابرو دچار کم‌پشتی شديد و يا ریزش ابرو شده‌اند می‌توانند بر روی محل تاتو خود کاشت ابرو انجام دهند که با نتایج قابل قبولی همراه می‌باشد.

 

تفاوت ترمیم ابرو و کاشت ابروی طبیعی چیست؟

ترمیم ابرو یک پروسه جراحی است و تفاوت آن با کاشت ابرو این است که ترمیم ابرو شامل پیوند مستقیم باریکه پوست به ناحیه ابرو است و بیشتر برای بازگشت دائمی موها در ناحیه ابرو که در اثر سوختگی یا بیماری از دست رفته اند به کار می‌رود. در ابتدا ترمیم ابرو ابداع گردید اما با پیشرفت تکنیک‌ها و ظریف‌تر شدن تجهیزات هم اکنون کاشت ابروی طبیعی یا پیوند ابرو از دل ترمیم ابرو خارج شده است که در آن موها به‌صورت جداگانه از باریکه پوست جدا شده و به ناحیه ابرو منتقل می‌گردد و هدف از آن بیشتر افزایش جلوه زیبایی ابرو در چهره‌هایی می‌باشد که تاحدودی دارای ابرو می‌باشند اما ابرو تاثیر زیبایی لازم در چهره را ندارد.

 کاشت ابرو با تکنیک fut

 

روند رشد ابروهای کاشت شده چگونه است؟

ابروها در طی ماه اول رشد و سپس ریزش پیدا کرده و بعد از یک بازه زمانی حدود ۳ ماه حالت نهفتگی شروع به رشد می‌نمایند، ارزیابی نتیجه کاشت ابرو پس از ۹ ماه تا یک سال انجام می‌گیرد. ماندگاری و رشد ابروها تا پایان عمر و دائمی می‌باشد. (برای مطالعه بیشتر در زمینه اطلاعات و موارد مهم بعد از عمل کاشت ابرو به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.)

موهای مورد استفاده در کاشت ابرو از کجا برداشت می‌شوند؟

موهای مناسب جهت کاشت ابرو از ناحیه پشت سر و عموما به روش FUT (برداشت یک باریکه از پشت سر) برداشت و پس از جداسازی به پیازهای تک تار مو به ناحیه ابروها منتقل می‌گردد. این موها تا پایان عمر رشد کرده و هر ۲ تا ۳ هفته نیاز به اصلاح دارند.

گروه تخصصی کاشت ابروی کلینیک هور در اصفهان با دارا بودن مهارت و تجهیزات لازم تاکنون موارد زیادی از کاشت ابرو را با موفقیت به انجام رسانده است و با سطح تجربه بسیار بالایی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می‌باشد. برای مشاهده نمونه‌های قبل و بعد کاشت ابرو به گالری تصاویر و یا صفحه اینستاگرام کلینیک هور مراجعه نمایید.

 

 

 

دیدگاه‌ها  
# نجاتبخش 1399-10-22 13:07
سلام خسته نباشیدکاشت ابرو برای آقایان هم امکان پذیره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر طباطبایی 1399-10-26 08:30
سلام
بله صددرصد امکان پذیر بوده و با نتیج بسیار خوبی نیز همراه است.
در مقاله ای تحت همین عنوان در این سایت به بررسی کاشت ابرو برای آقایان پرداختیم که برای اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مینا جعفری 1399-10-17 15:11
سلام فردی که یک سال پیش کاشت ابرو انجام داده استفاده از لیزرهای جوانسازی صورت آسیبی به ابروهای کاشت شده وارد نمی‌کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر طباطبایی 1399-10-19 08:50
سلام
بعد از گذشت یکماه از کاشت ابرو همه چیز عادی شده و چنانچه موردی برای موهای قبلی فرد مضر باشد به موهای کاشت شده نیز آسیب خواهد رساند پس اگر کاری به موهای ابروی عادی آسیب نمی رساند برای موهای ابروی کاشت شده نیز مضر نخواهد بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مرشدی 1399-10-09 16:22
سلام خسته نباشید چند وقت بعد از کاشت ابرو نیاز باید دوباره برای ترمیم کاشت ابرو مراجعه کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر طباطبایی 1399-10-12 09:44
سلام
جلسه ترمیم کاشت ابرو مثل تاتو یا هاشور که برای همه مراجعین اجباری است ، برای همه اجباری نیست بلکه تعداد معدودی از مراجعین ممکن است بعد از گذشت یکسال از انجام کاشت ابرو در ناحیه کاشت نقاطی وجود داشته باشد که ابرو رشد نکرده و برای کاشت مجدد در آن نقاط برای جلسه ترمیم کاشت ابرو مراجعه نمایند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سهیلا صلاحی 1399-10-03 13:56
سلام بعد از کاشت ابرو بهتره از چه داروهای تقویتی استفاده کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-10-05 08:30
سلام
اگر پروسه کاشت ابرو بصورت صحیح و علمی انجام شده باشد نیاز به داروی تقویتی خاصی نیست مگر در افرادی که موهای سر دچار پیشروی در روند ریزش مو هستند ، در این افراد بدلیل استفاده از موهای سر در کاشت ابرو برای حفظ و رویت بهترین نتیجه بهتر است از داروهای تقویتی مانند ماینوکسیدیل یا انواع سرم تقویتی ابرو استفاده نمود.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ستاره 1399-10-02 15:44
سلام ماندگاری کاشت ابرو چقدر هست و ایا نیاز به ترمیم هم داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-10-05 08:27
سلام
کاشت ابرو دائمی و مادام العمر می باشد و ترمیم کاشت ابرو فقط در مواردی انجام می شود که فرد تمایل به پرپشت شدن ابروهایی دارد که مثلا بدلیل تاتو یا هاشور قبلی بعد از گذشت یکسال از کاشت ابرو به پرپشتی و تراکم لازم نرسیده است.
در مقاله ای تحت عنوان ماندگاری کاشت ابروی طبیعی در همین سایت به تفصیل به این موضوع پرداخته ایم.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهشید 1399-09-14 13:27
سلام آقای دکتر خواستم بگم شما جز یکی از بهترین پرشکان کاشت ابرو در اصفهان هستید من الان نزدیک یک سال هست که کاشت ابرو انجام دادم و واقعا از نتیجه کاشت راضی بودم خدا خیرتان بده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-09-21 19:47
سلام
ممنون و سپاسگزارم از لطف و حسن نظر شما به مجموعه ما ، رضایت بیماران بهترین تقدیر از تمامی زحمات ماست.
شادو پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زهرا شاه محمدی 1399-09-01 08:50
سلام من حدود یک ماه هست که برای بار اول تاتو ابرو انجام دادم اما اصلا راضی نیسنم و تازه متوجه شدم که کاشت ابرو به صورت طبیعی امکان پذیر است آیا الان می توانم کاشت ابرو انجام بدهم ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-09-07 19:25
سلام
بله بعد از گذشت یکماه از انجام تاتو امکان کاشت ابرو وجود دارد
شایان ذکر است تاتو ، هاشور ، میکروبلدینگ و امثال آنها با تخریب خونرسانی پوست ابرو ممکن است احتمال نیاز به ترمیم کاشت ابرو را بالا ببرند لذا توصیه می گردد چنانچه قصد کاشت ابرو دارید به هیچعنوان جهت ترمیم تاتو اقدام ننموده و مستقیما به کاشت ابرو اقدام نمایید.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فروزان ابراهیمی 1399-08-14 09:22
سلام خسته نباشید، بعد از کاشت ابرو به راحتی میشه حمام رفت یا باید طبق اصول خاصی باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-08-18 09:14
سلام
در بخش بعد از عمل همین سایت و نیز در مقاله نحوه شستشو پس از عمل کاشت ابرو بصورت کامل در مورد چگونگی شستشوی ابروها و حمام کردن بعد از کاشت ابرو توضیح داده شده است اما بصورت مختصر می توان گفت حمام کردن بعد از کاشت ابرو باید به نحوی باشد که آب با فشاربالا و جریان مستقیم مانند آب دوش بمدت یک هفته به ابروها نخورد.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# هما نائب 1399-08-05 21:16
سلام خانمی که تو ماه های اول بارداری هست می تونه کاشت ابرو انجام بدهد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-08-09 09:45
سلام
کاشت ابرو در طول مدت بارادری ممنوع می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جیران تفنگچی 1399-07-17 17:22
سلام وقت بخیر، اگر بخواهیم فقط روی دم ابرو کاشت انجام بشود، امکانش هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-07-18 09:11
سلام
بله هر قسمتی از ابروها حتی به اندازه یک جای بخیه یا شکستگی کوچک قابلیت کاشت ابروی طبیعی را دارد.
شادو پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رزا 1399-07-12 08:59
سلام خسته نباشید نتایج کاشت ابرو طبیعی را چند وقت بعد از عمل می توان دید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-07-18 09:09
سلام
جدول زمانبندی ظهور نتایج کاشت ابرو در بخش اطلاعات بعد از عمل قید شده است که راهنمای شما برای انتظار وقایع و رویدادهای بعد از عمل است. اما بصورت کلی باید گفت ۳ ماه بعد از ریزش اولیه ابروها شروع به رشد مجدد کرده و بمرور با گذشت یکسال نتیجه نهایی مشخص می شود.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# صفری 1399-06-26 21:05
آقای دکتر واقعا شما بهترین دکتر کاشت ابرو تو اصفهان هستید من تقریبا تمام کلینک های اصفهان را بررسی کردم قبل از عمل ولی هیچکدام عین شما تو جلسه مشاوره با من برخورد نداشتند و اصلا خیلی هاشون هم مشاوره ای نداشتن واقعا ازتون ممنون هستم من الان تقریبا یک سال از عمل کاشت ابروم گذشته و واقعا راضی هستم از نتیجه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-06-28 09:41
سلام
بسیار سپاسگزارم از حسن نظر شما و بسیار خرسندیم از اینکه از نتیجه عمل خود رضایت داشته اید.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پروانه 1399-06-03 16:38
سلام اقای دکتر شهریور امسال دقیقا میشه دو سال که بنده کاشت ابرو تو کلینیک شما انجام دادم و واقعا از نتیجه راضی هستم و تا الان خدا را شکر هیچ مشکلی نداشتم خواستم ازتون تشکر کنم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-06-04 09:11
سلام
بسیار خوشحالیم که تونستیم رضایت شما را جلب نماییم و رضایت مراجعین بالاترین هدیه و ارج زحمات ماست.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فهیمه 1399-05-22 18:35
سلام، خسته نباشید
من ۵ سال پیش هاشور زدم و چند مرتبه هم ترمیم کردم الان سوالم اینه قصد پاک کردن کامل هاشور هست و کاشت ابرو طبیعی فقط مسئله اینه اول باید هاشور را پاک کنم و بعد کاست انجام بدهم بهتر است یا اول کاشت
ممنون از راهنمایی های شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-05-26 09:38
سلام
اکیدا به سه دلیل عمده توصیه می گردد که بعد از انجام کاشت ابروی طبیعی اقدام به پاک کردن تاتو یا هاشوری که بیرون ناحیه کاشت ابرو باقی مانده است نمایید.
اول اینکه وجود تاتو بدلیل ایجاد پس زمینه تیره باعث پرتر بنظر رسیدن نتیجه کاشت ابرو می شود البته انجام تاتو بدلیل آسیب به خونرسانی پوست و تضعیف نتیجه کاشت ابرو توصیه نمی گردد، دوم اینکه در بازه زمانی ریزش ابروی کاشت شده تا رشد مجدد ابروها در صورت پاک کردن تاتو نه ابرو وجود دارد و نه تاتو و سوم اینکه هم هزینه و هم تعداد جلسات لازم لیزر برای پاک کردن بخش هایی از تاتو که از ناحیه کاشت بیرون مانده بسیار کمتر است.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زارع 1399-04-28 20:23
سلام کسی که قبلا تاتو ابرو داشته با یکبار کاشت ابرو اوکی میشه یا نیاز به جلسه ترمیم داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-05-03 09:33
سلام
نیاز به جلسه ترمیم قابل پیش بینی نیست و تنها براساس احتمالات می توان درباره آن صحبت کرد، با توجه به اینکه مکانیسم انجام تاتو و هاشور یا میکروبلیدینگ ابرو باعث آسیب به پوست و خونرسانی ناحیه ابرو می شود ، حتی اگر رنگ تاتو کامل ازبین رفته باشد بنابه عمق تاتو یا تعداد جلسات انجام تاتو ممکن است احتمال نیاز به جلسه ترمیم ابرو افزایش یابد ، البته در بسیاری از موارد هم ابروهای تاتو شده بعد از کاشت نیاز به ترمیم پیدا نمی کنند. شایان ذکر است که اگرچه احتمال آن بسیار پایین است اما حتی در بعضی موارد ، فرد بدون سابقه انجام تاتو نیز بعد از کاشت ابرو نیاز به جلسه ترمیم پیدا می کند.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جمیله شمس 1399-04-15 10:10
سلام شما کاشت ابرو اقساطی هم انجام میدهید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-20 08:50
سلام
بله ، برای اطلاع از شرایط کاشت ابروی اقساطی با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴ تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# منیره 1399-04-03 12:57
سلام من دو سال پیش سرطان داشتم و تحت درمان بودم و همزمان شیمی درمانی و پرتودرمانی انجام دادم الان که دوره درمانم تمام شده حجم ابروهام خیلی کم شده و ابروهام به صورت نخ در اومده میخواستم ببینم با توجه به این که شیمی درمانی انجام دادم امکان کاشت ابرو برای من وجود داره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-06 15:44
سلام
بله در موارد شیمی درمانی بعد از گذشت یکسال از آخرین مرحله شیمی درمانی بشرطی که موهای بانک موی پشت سر از کیفیت خوبی برخوردار باشند امکان انجام کاشت ابروی طبیعی جهت پر کردن ابروها امکان پذیر می باشد.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# راحله کریمی 1399-03-31 08:47
سلام آیا بعد از عمل کاشت ابرو صورت ورم میکنه؟ اگر ورم میکنه چه مدت طول میکشه تا خوب بشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-06 15:41
سلام
همانطور که در بخش عوارض کاشت ابروی مقاله توضیح داده شد حدود ۲ تا ۳ روز بعد از عمل ممکن است پشت پلک و ابرو ورم کند که در حدود ۲ تا ۳ روز پس از آن ورم کاملا ازبین می رود.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# زیبا دیانتی 1399-03-22 15:10
سلام من تاج ابروهام خیلی خوبه و ایرادی نداره ولی دم ابرو اصلا ندارم و خسته شدم از بس مداد کشیدم اگر بخوام کاشت ابرو انجام بدهم باید حتما برای کل ابرو کاشت انجام بشود یا فقط دم ابرو کفایت می کند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-03-25 08:55
سلام
در کاشت ابرو در کلینیک هور مدل و نواحی نیازمند کاشت با همکاری خود بیمار تعیین می گردد پس اگر از بخش هایی از ابرو خود راضی هستید نیازی به کاشت آن نواحی نیست و تنها نواقص ابرو برطرف خواهد گردید.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیمردانی 1399-03-18 16:57
سلام وقت بخیر اگر کاشت ابرو انجام بدهیم تا وقتی که ابروها بخواد کامل در بیاد باید مداد ابرو، به ابروهامون بکشیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-03-25 08:52
سلام
جهت ایجاد ظاهر مناسب تا زمان رشد کامل ابروها که چند ماهی زمان خواهد برد ، می توانید از روش هایی که قبل از عمل برای پوشش این نواحی استفاده می کردید ( البته بجز تاتو یا هاشور ) استفاده نمایید. اگر قبل از عمل از مداد ابرو استفاده می کردید بعد از عمل و تا رشد کامل موهای کاشت شده هم می توانید از مداد ابرو استفاده نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سمیرا همت 1399-02-23 14:47
سلام من وقتی بچه بودم ابرو سمت چپم شکسته الان اگر بخوام کاشت ابرو انجام بدهم امکانش هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-02-26 10:12
سلام
بله ، در موارد شکستگی ، سوختگی و جای زخم بخیه امکان کاشت مو و ابرو وجود دارد اما بسته به میزان آسیب به خونرسانی ناحیه میزان جوابدهی به کاشت متفاوت بوده و حتی ممکن است به جلسه ترمیم کاشت ابرو نیز نیاز شود.
شاد و پیروز باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# نازنین حسن پور 1399-02-11 11:22
سلام روز بخیر من چند سال پیش تو کلینکی در شیراز کاشت ابرو انجام دادم ولی اصلا راضی نیستم از مدل طراحی ابروم آیا امکانش هست که بیام پیش شما مجدد کاشت ابرو انجام بدهم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-02-14 11:26
سلام
انتخاب پزشک و کلینیک معتبر و پرهیز از دخالت دادن قیمت کمتر در انتخاب کلینیک یک اصل مهم در اعمال زیبایی می باشد. در برخی از موارد کاشت ابرو امکان ترمیم وجود دارد که البته مستقیما به نوع انجام عمل قبلی باز می گردد برای تشخیص اینکه آیا امکان انجام عمل ترمیم وجود دارد یا نه باید بصورت حضوری به کلینیک مراجعه نمایید.
جهت هماهنگی با شماره ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴ تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سجاد پیروزمند 1399-01-17 21:06
سلام وقت بخیر، عمل کاشت ابرو برای آقایان هم قابل انجام است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-01-18 10:01
سلام
بله
هم در زمینه کم پشتی و جای شکستگی و زخم و هم در زمینه تغییر مدل های جزئی برای آقایان هم امکان کاشت ابرو وجود دارد.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امین الرعایا 1399-01-11 07:57
سلام آقای دکتر من یک پسر 30 ساله هستم و ابروهای فوق العاده کم پشتی دارم و بخشی از ابروم هم به دلیل شکستگی آسیب دیده آیا آقایان هم می توانند کاشت ابرو انجام بدهند یا فقط عمل کاشت ابرو برای خانم ها هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-01-11 10:02
سلام
بله امکان کاشت ابرو برای آقایان هم در موارد کم پشتی ابروها و هم در موارد جای زخم و شکستگی وجود دارد و در صورت انتخاب کیس مناسب توسط پزشک نتایج بسیار عالی و رضایت بخشی هم در بر خواهد داشت.
برای مشاوره رایگان کاشت ابرو روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعدازظهر به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فتانه داوری 1398-12-27 19:41
سلام آقای دکتر من پارسال پیش شما کاشت ابرو انجام دادم الان بعد از گذشت یکسال واقعا راضی هستم واقعا ممنونم از شما که این قدر با دقت و ظرافت کار می کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-01-02 10:28
سلام
ممنونم از اینکه نظرتون را با بقیه در میان گذاشتید و خوشحالم از اینکه تونستیم رضایت شما را جلب کنیم .
واقعا کار کاشت ابرو دقت و ظرافت بسیار زیادی را می طلبه و با توجه به اینکه نسبت به کاشت سر حجم بسیار کمتری داره ولی در عمل بدلیل نیاز به رعایت خواب صحیح تک تک موهای کاشت شده زمان بسیار زیادی را طلب می کنه.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# آ ستاری 1398-07-10 19:19
شما برای کاشت ابرو ضمانتنامه هم میدید ؟؟؟
من چند ماهه پیگیر هستم و از چند تا کلینیک تهران هم تحقیق کردم و اونا گفتن ضمانتنامه تا آخر عمر میدن که اگر ابرو ریزش و یا ... پیدا کرد تا اخر عمر ترمیم رایگان باشه

کلینیک شما هم ضمانت نامه میدن ؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1398-12-26 10:34
باسلام
اساسا در علم پزشکی مفهومی معادل ضمانت وجود ندارد چون علم پزشکی جز علوم تجربی هست و باید تجربه شود تا نتیجه مشخص شود ، اما مفهومی بعنوان خدمات بعد از فروش وجود دارد ، بله در کلینیک هور نیز چناچه بعد از کاشت ابرو ، بدلیل تاتو یا دیگر عوامل تاثیرگذار نیاز به جلسه ترمیمی باشد ، با دستمزد رایگان انجام خواهد شد . لطفا باهوش باشید و فریب واژه های بی معنا که صرفا جهت تبلیغات و جذب مشتری به کار برده می شوند را نخورید .
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سارینا 1396-08-13 18:11
سلام عرض میکنم
بنده هاشور زدم ولی قرمز شده حالا میخام کاشت کنم سوالم اینه که آیا بعد از این که کاشت انجام دادم و ابروهام شروع به رشد کرد میتونم برم هاشور رو پاک کنم یعنی لیزر آسیبی به موی کاشت شده وارد نمیکنه ؟؟؟
ممنون از اینکه پاسخگو هستید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1396-09-23 23:58
باسلام
بهترین راه حل در این موارد کاشت ابرو سپس انتظار جهت رویت نتیجه و بعد لیزر نواحی از تاتو یا هاشور باقی مانده در بیرون نواحی کاشت ابرو می باشد که با ابروهای رشد کرده پوشیده نشده اند.
بدین صورت هم در هزینه لیزر صرفه جویی شده و هم وجود هاشور یا تاتو باعث تیره تر بنظر رسیدن پس زمینه ابروها شده و هم در بازه زمانی ۳-۴ ماهه انتظار برای رشد ابروها بعد از ریزش اولیه ناحیه ابروها خالی نمی باشد.
البته شایان ذکر است که در صورت عدم وجود تاتو یا هاشور انجام آن ها به قصد پرتر بنظر رسیدن ابروها یا تیره کردن پس زمینه بعد از انجام کاشت کار اشتباهی می باشد چراکه هر بار تاتو یا هاشور به ناحیه درم پوست آسیب رسانده و ضمن کم پشتتر کردن بیشتر ابروهای موجود پوست را مرتبا با هر بار انجام از حالت ایده آل جهت کاشت ابرو خارج می نماید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اسمان ابي 1396-01-20 12:28
با سلام و تبريك سال نو ،اقاي دكتر كارشون عاليه و مثل نداره من خودم كاشت ابروانجام دادم و خيلي خيلي دوستشون دارم خيلي طبيعي و زيبا ،كلي جهره أم رو تغيير داده و سنم رو كم كرده نسبت به قبل ،متشكرم آقاي دكتر دستتون درد نكنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# admin 1396-01-26 16:15
باسلام خدمت شما مراجعه کننده محترم
و تشكر از در میان گذاشتن نظر خود با دیگران
این پیام شما افزایش دهنده انگیزه و اطمینان بخش ما از لحاظ انتخاب صحیح مسیر است.
با آرزوی شادی و پیروزی برای شما دوست گرامی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# قربان میرزایی 1395-12-03 21:20
سلام ببخشید کاشت ابرو فقط واسه خانمها هست ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-12-11 12:49
با سلام
خیر کاشت ابرو در مورد مردان نیز انجام می پذیرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سارا سعیدی 1395-08-08 17:12
با سلام من هاشور داره ابروم و میخوام کاشت انجام بدم امکانش هست روی همون هاشور کاشت بشه و هزینه اش چقدر میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-11-02 12:11
باسلام
این کلینیک با به کارگیری جدیدترین تکنیک کاشت ابرو، قابلیت انجام کاشت ابرو روی نواحی تاتو و هاشور را به گونه ای دارد که کمترین احتمال نیاز به جلسات ترمیم کاشت ابرو را داشته باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Samira 1395-06-11 12:13
سلام
محل قرار گیری ابروهای من پایین تر از حالت طبیعیه. از استخوان حدقه پایین تره. اینطور به نظر میرسه که ابروها روی چشمم هستند. و مدل فرم درستی هم نداره. میخواستم بدونم میشه محل قرارگیری ابرو رو با کاشت تغییر داد؟
ممنون میشم پاسخ منو بدید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-07-04 16:31
باسلام
در هر قسمتی از صورت که بخواهید امکان کاشت ابرو وجود دارد اما حذف ابروهای قبلی ارتباطی با پروسه کاشت ابرو نداشته و نیز در صورت استفاده از بخشی از ابروی قبلی جهت ایجاد ابروی جدید باید توجه داشت که جهت گیری موهای آن بخش بیشترین انطباق با قسمتی از ابروی کاشت شده جدید را داشته باشد تا حالت غیرطبیعی ایجاد نگردد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# admin 1395-05-03 21:09
با سلام
جهت مشاوره تلفنی با شماره تماس های کلینیک و یا شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
ضمنا مشاوره رایگان حضوری رایگان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شیوا مویدفر 1395-04-29 21:11
با سلام
می خواستم حتما برای کشت ابرو با مشاوره هاتون صحبت کنم راهنمایی فرمایید با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1396-10-19 10:56
با سلام
جهت مشاوره تلفنی با شماره تماس های کلینیک و یا شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
ضمنا مشاوره رایگان حضوری رایگان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.