اطلاعات کامل در مورد کاشت مو و ابرو در اصفهان

اگر از هموطنان ایرانی بپرسید مهد صنایع‌دستی ایران چه شهری است بی‌شک همگی اصفهان را نام خواهند برد، توجه به زیبایی و ظرافت در جای‌جای شهر اصفهان نمود دارد، به هر گوشه از شهر که سر می‌زنید زیبایی و هنری که با فرهنگ این شهر درآمیخته است را رویت و درک خواهید کرد.

این سطح از توجه به زیبایی، هنر و ظرافت آمیخته با شغل و تجارت مردم این خطه از ایران در همه مشاغل مشهود است به‌گونه‌ای که پزشکان اصفهانی شاغل در زمینه زیبایی نه تنها در ایران بلکه در سطح جهانی نیز همیشه حرفی برای گفتن داشته‌اند و کمتر کنگره و همایش جهانی زیبایی است که از وجود پزشکان متخصص زیبایی اصفهانی بی‌بهره باشد.

یکی از شاخه‌های تخصص زیبایی که نیاز به هنر و ذوق پزشک متخصص در آن بسیار مهم و حیاتی است و عدم وجود آن نتایج بسیار بدی را به همراه خواهد داشت، بی‌شک کاشت موی طبیعی است که اتفاقا پزشکان متخصص کاشت موی اصفهانی از بنیان‌گذاران و پیش‌قدمان انجام این عمل جراحی در ایران هستند. بی‌شک این ذوق و قریحه هنر اصفهانی در نتایج خوب متخصصین کاشت مو اصفهان بی تاثیر نبوده است، حتی فراتر از کاشت موی سر، کاشت ابرو در اصفهان نیز از نتایج به مراتب زیباتر و طبیعی‌تر از بسیاری از مراکز در شهرهای دیگر بهره می‌برند.

کما اینکه شاید حتی عمل کاشت ابرو طبیعی بیشتر از کاشت موی سر نیازمند ذوق و قریحه هنری می‌باشد. نکته حائض اهمیت این است که این هنر با علم روز نیز در آمیخته و آن‌چنان که اشاره شد حضور پُر رنگ متخصصین کاشت مو اصفهانی در کنگره‌ها و انجمن‌های بین‌المللی و خارجی کاشت مو بر این ادعا صحه می‌گذارد.

پس نه تنها این متخصصین از پیشگامان این عرصه بوده‌اند بلکه با به‌روزرسانی خود در مباحث علمی و عملی نیز به‌نوعی پیشرو این عرصه به‌حساب می‌آیند. برای مثال تعداد متخصصین کاشت مو اصفهانی عضو انجمن بین‌المللی جراحان کاشت موی طبیعی مستقر در امریکا(ISHRS) شاید به نسبت جمعیت هر شهر دیگری در ایران بیشترین تعداد را به خود اختصاص می‌دهد که این خود گواه به‌روز بودن این قشر از متخصصان خوب اصفهانی بوده و دلیلی بر رد هجمه‌های برخی افراد سودجو بر قدیمی بودن تکنیک‌های کاشت مو و کاشت ابرو در اصفهان می‌باشد.

روش‌های کاشت مو در اصفهان

اولین روشی که در اصفهان برای کاشت مو انجام شد کاشت مو به روش پانچ گرافت بود که در واقع نوع اولیه روش FIT یا بهتر است بگوییم FUE است که در حال حاضر در بسیاری از کلینیک‌ها در حال انجام است، منتهی این روش به دلیل درشت بودن پانچ‌های استفاده شده نتایج زیبایی ایجاد نمی‌کرد لذا پزشکان اصفهانی به دنبال بهبود نتایج کاشت مو روش دیگری را مورد استفاده قرار دادند به نام FUT که شامل برداشت یک نوار از پشت سر و سپس جدا کردن پیازهای مو از داخل این باریکه پوستی بود.

کاشت ابرو به روش FUT در اصفهان

تصویر 1: کاشت مو به روش FUT

با پیشرفت روزبه‌روز تجهیزات و وسایل، روش پانچ گرافت بهبود پیدا کرد و پانچ‌های بسیار ظریف‌تر در حد ۱میلی‌متر و حتی کمتر ساخته شد به‌نوعی که این بار ظرافت مورد نظر متخصصین کاشت مو اصفهان تامین می‌شد لذا با توجه به اینکه روش برداشت نوار هم بعضا به دلیل عدم پیشرفت علمی روش ممکن بود همراه با باقی ماندن جای بخیه پشت سر باشد این بار روش اصلاح‌شده پانچ گرافت تحت نام FIT که در واقع نام‌گذاری غلط رایجی است و صحیح آن روش FUE می‌باشد، باب گردید.

کاشت مو به روش FUE یا FIT در اصفهان

تصویر 2: کاشت مو به به روش FIT یا FUE

همزمان با شرکت در کنگره‌ها و به‌روزرسانی روش‌های رایج با رویت نتایج استفاده از تکنیک‌های جراحی پلاستیک علی‌الخصوص متد بدون جای زخم یا Scarless بار دیگر تمایل پزشکان به روش FUT به دلیل قابلیت برداشت تعداد بیشتر تار مو زیاد شد و در نهایت با تلفیق هر دو روش FUE و,FUT تکنیک ترکیبی به‌عنوان یکی از شهرهای پیشگام در استفاده از این روش اولین بار در اصفهان در بخش کاشت مو کلینیک هور به سرپرستی دکتر پارسا نوایی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

tarkibi 1

تصویر 3: کاشت مو به روش ترکیبی در کلینیک هور

از جمله مزایای روش ترکیبی یا Combined method حجم بسیار بالا و شگفت‌انگیز تعداد تار موی جابه‌جا شده برای بیماران است به‌طوری که در برخی موارد تا نمونه کار به‌صورت حضوری رویت نشود این حجم بالای موی کاشت شده قابل‌پذیرش از طرف مراجعین نمی‌باشد.

کاشت ابرو در اصفهان

در مورد کاشت ابرو نیز ابتدا با توجه به حجم موی مورد نیاز کمتر ابتدا روش FUE مورد استفاده قرار گرفت اما به دلیل دستکاری شدن بیش از حد گرافت‌های ابرو پیش از کار در این روش کم‌پشتی نتایج و نیاز به ترمیم بسیار شایع بود و به دلیل نیاز به تراشیدن موها و عدم وجود ساقه موها جهت‌دهی به موها بسیار سخت و اصطلاحا موها مسواکی یا سیخ سیخ رشد می‌نمودن.

لذا با توجه به گایدلاین های بین‌المللی برای کاشت ابرو، روش FUTیا برداشت باریکه پوستی برای ابرو مورد توجه پزشکان اصفهانی قرار گرفت که هم آسیب کمتر به گرافت‌ها در زمان آماده‌سازی می‌رسید و نتایج پرپشت‌تر بود و هم به دلیل بلند بودن موها و وجود ساقه پروسه جهت دادن به موها در ابرو بسیار ساده‌تر شد و نتایج بسیار طبیعی‌تر گردید.

کاشت ابرو به روش FUT در اصفهان

تصویر 4: کاشت ابرو به روش FUT در کلینیک هور

در آخر باید گفت که " شنیدن کی بود مانند دیدن " توصیه می‌شود قبل از تصمیم بر انجام هر نوع عمل زیبایی کاشت مو و کاشت ابرو در مراکز دیگر شهرها به‌صورت حضوری به مراکز کاشت موی اصفهان مراجعه نموده و از نزدیک با کیفیت بالای کار کاشت مو و ابرو در اصفهان آشنا شوید؛ و به این نکته توجه فرمایید که در اصفهان اکثرا خود پزشک مراحل مهم و حیاتی کاشت مو از جمله برداشت نوار، جراحی، بخیه زدن، طراحی خط مو و جهت دادن به موها را انجام می‌دهد اصلی که در دیگر شهرها چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد و شهرهایی که به‌نوعی بازار سیاه یا قاچاق کاشت مو مبتلا گردیده‌اند و کیفیت کار فدای کمیت شده و تعداد بالای بیمار با قیمت کم به قیمت آسیب به سلامت و زیبایی بیماران جایگزین تعداد کم اما با کیفیت کاشت مو گردیده است.

دیدگاه‌ها  
# حمیرا سعادتمند 1399-04-23 15:18
سلام تو کلینک شما کاشت مو به روش sut هم برای خانم ها انجام میشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-27 10:14
سلام
بارها اشاره شده است که روش حقیقی به نام SUT وجود ندارد و این نام تنها یک اسم من در آوردی جهت جذب بیمار و تبلیغات است و گواه آن سرچ انگلیسی این روش بهمراه واژه hair transplant به معنای کاشت مو در گوگل است ، خواهید دید که هیچ سایت خارجی حاوی این نام نیست و تنها چند سایت ایرانی از این نام استفاده می کنند پس فریب تبلیغات پوچ را نخورده و باهوش باشید. برای کاشت موی خانم ها در کلینیک ما از تمامی روش های جهانی استاندارد موجود از جمله FUT ، FUE ، ترکیبی و حتی اسکالپ سر بهره می بریم و بنا به مورد بهترین روش با بهترین نتیجه ممکن برای فرد انجام می پذیرد.
شادو پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# گرجی 1399-03-28 18:01
سلام شما کاشت مو به روش prp هم انجام میدهید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-06 15:30
سلام
در واقع PRP ( پی ار پی ) یک روش کاشت مو نیست بلکه یک مکمل برای کاشت مو است و تاثیر آن در بهبود هرچه سریعتر زخم های ناشی از کاشت مو در افرادی است که به برخی مشکلات خونی و عروقی مبتلا هستند و چندان در افراد سالم تاثیر خاصی ندارد. اما بهرحال پی ار پی در کلینیک هور برای متقاضیان محترم با بهترین کیت ها بسته به نیاز فرد قابل انجام است.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شاه محمدی 1399-03-04 08:19
سلام وقت بخیر، تو کلینیک شما مشاوره کاشت مو توسط دکتر متخصص کاشت مو انجام میشه یا تکنسین؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-03-09 10:25
با سلام
این سوال ، پرسش بسیار مهم و هوشمندانه ای است.
در کلینیک هور تمام مشاوره ها بصورت رایگان و توسط خود دکتر متخصص کاشت مو که انجام عمل را نیز برعهده دارد انجام می شود . با کمی تعقل و تفکر فرد هوشمند خواهد فهمید اساسا عملی که یک عمل کاملا تخصصی و پزشکی بوده و در زمان ویزیت باید بسیاری از مسایل پزشکی و تخصصی در بیمار بررسی و لحاظ شده از جمله ریزش مو یا ابرو بدلیل برخی بیماری های خاص مانند آلوپسی آره آتا یا مشکلات هورمونی که کاشت مو در این موارد ممنوع و مضر خواهد بود چگونه توسط یک تکنیسین یا منشی که هیچ اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارد بررسی خواهد شد؟ این در حالی است که در مورد خود کاشت مو هم بسیاری از نکات مانند بررسی سن بیمار ، احتمال پیشروی ریزش مو و الگوی آن بررسی بانک مو و شرایط حاکم بر آن باید توسط شخص پزشکی که انجام عمل را برعهده دارد ارزیابی گردد.
لطفا هوشمندانه انتخاب کنید
پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فرید صدر 1398-12-20 13:35
سلام واقعا کلینک هور یکی از بهترین ها تو زمینه کاشت مو هست من عموم دو سال پیش تو این کلینیک کاشت مو داشتند پیش شما واقعا نتیجه اش عالی بود خودم هم جلو موهام داره خالی میشهقصد داشتم بیام پیش شما مشاوره که فعلا این ویروس کرونا همه چی را مختل کرده انشاله بعد از بهتر شدن این اوضاع حتما میام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:05
سلام
ممنون از حسن نظرتون به مجموعه ما ، خوشحالم که از نتیجه کار راضی بودن ، بله ما هم فعلا تمام فعالیت های خودمون را تا بهتر شدن اوضاع به حالت تعلیق درآوردیم
با تشکر از شما
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.