هزینه کاشت مو

تعیین هزینه کاشت مو و عوامل اثرگذار بر هزینه نهایی کاشت مو، دلایل تفاوت هزینه‌های کاشت مو در موارد مختلف و راه تصمیم‌گیری منطقی در این بین همیشه از دغدغه‌های اصلی مراجعین انجام عمل کاشت موی طبیعی بوده است.

به دلیل این که پیوند موی طبیعی جراحی زیبایی می‌باشد و قیمت مصوب ندارد در کلینیک‌های مختلف هزینه تکنیک‌های مشابه حتی با کیفیت یکسان ممکن است بسیار متفاوت باشد.

اما در هر کلینیک هزینه تمام شده پیوند مو ارتباط زیادی با تکنیک کاشت مو و تعداد جلسات موردنیاز، وسعت ریزش و تعداد مویی که از بانک مو منتقل می‌شود و همچنین کیفیت و نوع وسایل مصرفی و تجهیزات کاشت مو دارد.

قیمت کاشت مو می‌تواند به‌شدت روی تصمیم‌گیری منطقی بیماران اثر گذاشته و آمیخته شدن آن با سودجویی هر یک از طرفین ممکن است با انتخاب پزشک و تیم غیرحرفه‌ای از سوی بیمار یا تکنیک ناکارآمد و تجهیزات بی‌کیفیت از سوی پزشک، منجر به نتایج ضعیف و در برخی موارد توأم با تخریب بانک موی سر و عوارض غیرقابل برگشت بشود.

 

بانک مو چیست

تصویر 1: بانک مو

لذا در وهله اول بیمار باید تنها به کلینیک‌های معتبر و باسابقه کاری درخشان جهت مشاوره اولیه مراجعه نموده و پس از مشاهده نمونه‌های کار و مشاوره مستقیم و بی‌واسطه با پزشک معالج خود چنانچه سخنان او را منطقی و علمی و به دور از اغراق و فریب یافت و پس از حصول اطمینان، تنها تکنیک و تجهیزات پیشنهادی پزشک معالج را پذیرفته و از اعمال نظر شخصی بر روند درمان بپرهیزد.

این مهم در شهرهای بزرگ و پر جمعیت مانند اصفهان از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا گستردگی و جمعیت شهر، مانع بزرگی بر سر راه ارگان‌های نظارتی بر کنترل روی مراکز انجام کاشت مو بوده کما این که دیده شده بعضا برخی از افراد حتی در خانه شخصی و مطب‌ها یا مکان‌هایی که به‌عنوان کلینیک تخصصی کاشت مو به معاونت درمان معرفی نشده‌اند دست به انجام پیوند مو می‌زنند.

همچنین چند وقتی است که جامعه ایران مخصوصا در شهرهای شیراز، مشهد و اهواز با پدیده‌ای ناهنجار به نام کاشت موی بازار سیاه یا کاشت موی قاچاقی مواجه شده‌اند به این معنا که در برخی مراکز بیماران بدون نظارت پزشک و حتی کوچک‌ترین دخالت مستقیم پزشک در کل روند مشاوره و انجام جراحی کاشت مو تمام مراحل صرفا توسط تکنیسین‌های کاشت مو انجام می‌شود.

حتی در مواردی مرکز کاشت مو اقدام به اجاره تخت اتاق عمل خود به تکنیسین‌های کاشت مو نموده و کلا دخالتی در روند کاشت مو نخواهد داشت، البته این امر قبیح و غیرانسانی در برخی از کشورهای دیگر مثل کشور ترکیه نیز رواج یافته است بدیهی است که در چنین مواردی قیمت تمام شده کاشت مو به شدت کاهش یافته و به دلیل تعداد بالای عمل در یک روز برای مرکز کاشت موی فوق هم صرفه اقتصادی ایجاد خواهد کرد اما ضرر اصلی این روند گریبان گیر بیمارانی خواهد بود که بدون دخالت علمی و عملی پزشک متخصص کاشت مو صرفا به دلیل هزینه تمام شده و کمترین قیمت متحمل عوارض احتمالی این کار خواهند بود.

شاید این سوال مطرح شود که افرادی دیده شده‌اند که در همین مراکز مورد عمل کاشت مو و کاشت ابرو با قیمت و هزینه‌های بسیار پایین قرار گرفته‌اند اما از نتیجه راضی هستند چرا ما این کار را انجام ندهیم؟ در پاسخ باید گفت تعداد افراد ناراضی این مراکز بسیار بیشتر هستند و دلیل آن تعدد تکنیسین‌های مختلف و کیفیت کارهای مختلف آن‌هاست، در کلینیک هور تیم کاشت مو ثابت بوده و بخش‌های مهم عمل نیز توسط خود شخص دکتر پارسا نوایی انجام می‌شود لذا کیفیت تمام عمل‌ها مشابه خواهد بود و به همین دلیل است که در این مجموعه صرفا روزانه یک عمل انجام می‌شود.

هزینه روش‌های مختلف کاشت مو

مورد دیگر تفاوت قیمت‌های کاشت ابرو و کاشت مو در کلینیک‌های مختلف تفاوت تکنیک‌های کاشت مو است، به‌طور مثال برای انجام روش FIT یا تار به تار تنها یک تا دو نفر تکنیسین کفایت خواهد کرد. اگرچه در کلینیک هور جهت افزایش سرعت و انجام عمل در یک روز از ۴ نفر پرسنل در این روش بهره برده می‌شود تا به مانند بسیاری از کلینیک‌ها عمل طی ۳ تا ۴ روز انجام نشود چرا که به جز اتلاف وقت بیمار التهاب تجمعی در این چند روز هم ورم‌های سنگین و عدم پاسخ به بی‌حسی همراه با درد زیاد را به دنبال دارد.

اما در روش ترکیبی نیاز به حضور حداقل ۸ تا ۱۰ نفر پرسنل برای انجام کار می‌باشد، همین عامل یکی دیگر از دلایل ارزان بودن کاشت مو در یک مرکز در مقایسه با مرکز دیگر است، دیده شده است که برای اخذ هزینه پایین‌تر از مراجعی که نیازمند انجام روش ترکیبی بوده است از روش FIT استفاده شده که به مراتب قیمت پایین‌تری نسبت به روش ترکیبی دارد.

هزینه کاشت مو به روش fit

تصویر 2: هزینه کاشت مو به روش FIT

اگرچه با انجام روش نامناسب برای فردی که نیازمند روش دیگری است هزینه کمتری اخذ می‌شود اما نتیجه نهایی شاید با روش گران‌تر می‌توانست رضایت‌بخش‌تر باشد چرا که در بعضی از موارد به دلیل تخریب بانک مو با روش برداشت نامناسب امکان انجام جلسه ترمیمی یا تکمیلی هم از بیمار سلب می‌گردد.

کمترین قیمت کاشت مو

مورد بعدی در کاهش قیمت تمام‌شده کاشت مو استفاده از مواد مصرفی بی‌کیفیت یا پرسنل بی‌تجربه و ناکارآمد که نسبت به پرسنل حرفه‌ای دستمزد پایین‌تری خواهند داشت، می‌باشد که با توجه به انحطاط اخلاقی این روزگار چندان دور از ذهن نخواهد بود. یکی از حقه‌های برخی از مراکز برای کاشت موی ارزان یا کم نشان دادن هزینه انجام عمل در مرکز خود تفکیک هزینه بخش‌های مختلف کاشت مو می‌باشد به‌گونه‌ای که دیده شده هزینه داروها، هزینه مواد مصرفی یا پروسه‌های بی‌فایده یا کم‌فایده مرتبط با کاشت مو به‌صورت جدا جدا از بیمار اخذ می‌شود تا هزینه اعلامی اولیه از هزینه اخذ شده نهایی کمتر باشد و به این صورت با ارائه ارزان‌ترین قیمت کاشت مو در مشاوره اولیه بیمار را جذب و سپس بصورت تدریجی هزینه مراحل بعدی را اخذ نمایند.

قیمت کاشت هر تار مو

از دیگر موارد مشابه می‌توان به ایجاد شک و شبه در تعیین هزینه کاشت مو اشاره کرد، مثلا تعیین هزینه بر اساس تعداد تار موی کاشتی آن هم قبل از انجام عمل، از آنجا که تنها واحد قابل شمارش در حین کاشت مو تعداد گرافت کاشت شده است (نه تعداد تار موی کاشت شده) تعیین هزینه بر اساس هر تار مو بسیار غیرصحیح و نامتعارف می‌باشد چرا که به هیچ عنوان تعداد تار مو قابل شمارش نبوده و تعداد تار مو تنها بر پایه شک و شبه استوار می‌باشد، تعیین هزینه صحیح و علمی باید بر اساس ترکیبی از تکنیک مورد استفاده بر پایه نیاز و تمایل بیمار و نیز کیفیت تجهیزات مورد استفاده باشد.

قیمت کاشت هر تار مو

تصویر 3: قیمت کاشت هر تار مو

نهایتا باید گفت هیچ ارزانی بی دلیل و حکمت نبوده و تنها انتخاب هوشمندانه در انجام کاری به حساسیت و اهمیت کاشت مو می‌تواند از عوارض احتمالی این کار بکاهد.

دیدگاه‌ها  
# ارزو 1399-07-14 16:31
سلام شرایط اسکان همراه چگونه است ؟

از شهرستان هستم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-07-18 09:23
سلام
این مجموعه برنامه مدونی جهت اسکان مراجعین ندارد.
شادو سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# تقی پور 1399-04-11 17:24
سلام چرا هزینه کاشت مو تو کلینیک شما نسبت به بقیه کلینک کاشت مو اصفهان گران تر هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-04-13 19:12
سلام
البته این مطلب صحیح نیست حداقل در چند مرکز دیگر هزینه ها مشابه کلینیک هور و یا حتی بالاتر می باشد پس باید تحقیقات خود را جامعتر نمایید اما اساسی ترین تفاوت در رنج هزینه ها مربوط به این است که کلینیک هور یکی از معدود کلینیک هایی است که توانایی انجام تکنیک ترکیبی را دارا می باشد که باید در نظر داشت مقایسه هزینه باید با نوع تکنیک ترکیبی که در واقع مانند انجام دو بار عمل کاشت مو می باشد قیاس شود چون هم یکبار روش تار به تار و هم یک بار روش نواری می باشد در ضمن کیفیت تجهیزات و مواد مصرفی با قیمت دلار امروز بر هزینه تمام شده عمل ها بشدت اثر می گذارد و استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت پایینتر با مبالغ کمتر هزینه تمام شده عمل را کاهش خواهد داد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# قیطاسوند 1399-03-18 12:51
سلام هزینه دقیق کاشت مو در کلینیک شما چقدر میشه؟ (لطفا مبلغش را به عدد بگید)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-03-25 08:48
سلام
هزینه عمل با توجه به وسعت ریزش مو ، حجم بانک مو ، تکنیک مورد استفاده و کیفیت تجهیزات رنج بسیار گسترده ای را در بر می گیرد ، ضمن توصیه به انتخاب آگاهانه کیفیت بهتر بجای قیمت پایین تر جهت اطلاع از هزینه حدودی با توجه به وضعیت ریزش مو خود با شماره ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴ تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پدرام امینی 1399-02-25 13:58
سلام من اگر بخوام عمل کاشت مو تو کلینیک شما انجام بدهم همه هزینه را باید به صورت یک جا پرداخت کنم یا میشه قسط بندی هم کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-02-26 10:16
سلام
بله ، در حال حاضر شرایط کاشت موی اقساطی با چک کارمندی و یا جواز کسب بازار اصفهان در کلینیک دائر می باشد ، همچنین کسانی که هزینه عمل را بصورت نقدی پرداخت نمایند از تخفیف پرداخت نقدی بهره مند خواهند گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴ تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مریم مردانی 1399-01-19 12:47
وقت بخیر، هزینه کاشت مژه چقدر است در کلینیک شما ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-01-22 10:23
سلام
احتمال ایجاد عوارض در کاشت مژه بسیار پایین است اما عوارض بوجود آمده مشابه کاشت مو و ابرو قابل رفع نبوده و عوارض جدی و مختل کننده زندگی می باشند ، لذا مجموعه کلینیک هور بعنوان یک مجموعه درمانی بر اساس وجدان کاری پزشکی تا زمانی که یک روش کاملا ایمن برای کاشت مژه ابداع نشود ترجیح داده است که دست به انجام عمل کاشت مژه طبیعی نزند.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سبحان شفیعی 1399-01-16 19:39
سلام وقت بخیر، ببخشید هزینه کاشت مو به روش sut در کلینیک شما چقدره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1399-01-18 09:50
سلام
در مورد روش SUT باید گفت که متاسفانه هیچ روش علمی به این نام وجود ندارد و این نام یک اسم من درآوردی و جعلی برای روش FIT یا FUE می باشد که صرفا جهت جذب مشتری و نشان دادن به روز بودن کلینیک استفاده می شود ، گواه این مطلب جستجو در گوگل به زبان انگلیسی است با کلید واژه های SUT و hair transplant به معنای کاشت مو ، در نتایج به دست آمده خواهید دید که به جز چند سایت ایرانی هیچ سایت خارجی نشان داده نمی شود ، از اینجا مشخص می شود که هیچ روش علمی جهانی به این نام وجود ندارد.
لطفا باهوش باشید و فریب افراد سودجو را نخورید . صداقت اولین پایه کیفیت است ، اگر کسی صداقت نداشته باشد قطعا کیفیت نیز نخواهد داشت.
برای اطلاع از هزینه های تکنیک متناسب با وضعیت ریزش موی خود در کلینیک هور با شماره 09109105484 تماس حاصل نمایید.
شاد و سلامت باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فاتحی 1398-12-26 10:52
سلام شما توکلینیک شرایط کاشت مو قسطی هم دارید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:24
سلام
بله در موارد خاص امکان شرایط پرداخت اقساط نیز وجود دارد.
با شماره ۰۹۱۰۹۱۰۵۴۸۴ تماس حاصل نمایید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# امید طالبی 1398-12-21 12:55
سلام وقت بخیر شما برای کاشت مو چه تضمینی می دهید که بعد کاشت موهایی که کاشتید حتما در میاد؟ چون من دو نفر از دوستانم کاشت مو انجام دادن و راضی نیستتد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:22
سلام
متاسفانه یکی از دستاویزهای کلینیک های بازار سیاه و غیرمعتبر مبحثی بنام ارائه ضمانت نامه کتبی کاشت مو هست ، چرا که این قبیل ضمانت نامه ها به هیچعنوان شامل بحث رضایت بیمار نشده و اساسا تعریف رضایت بیمار در قالب این موارد قابلیت توصیف شدن ندارد چرا که بیشتر جنبه کیفی دارد تا کمی ، لذا برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو به نتایج و رضایت بیماران قبلی و اعتبار پزشک دقت نمایید تا تبلیغات پوچ و بی معنا . در مقاله بهترین مرکز کاشت مو کامل به این مباحث اشاره شده است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جنت گل صافی 1398-08-05 13:56
هزینه کاشت مو چقدر هست ؟ نحوه مشاوره غیر حضوری چطوری هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:17
با سلام
جهت مشاوره تلفنی و اطلاع از حدود هزینه های کاشت مو و کاشت ابرو با شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
ضمنا مشاوره رایگان حضوری رایگان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Ali Sadeghi 1398-07-15 21:18
با سلام
جوانی 20 ساله هستم
2 ساله خارش شدید پوست سر توام با ریزش مو دارم .
پوست سرم به شدت چربه .
یک سالی هست که برخی از نواحی پوست سرم پیداست و هر از چندگاهی احساس میکنم پیشرفت این نواحی داره بیشتر میشه
آیا بزارم کامل بریزه بعد اقدام به کاشت کنم یا زودتر ؟
اگه کاشت مو انجام بشه دیگه از شر این خارش راحت میشم ؟
دیگه نمیریزه ؟
و آیا در کلینیک هور به روش SUT پیوند و کاشت مو انجام میشه ؟
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:15
سلام
در وهله اول برای درمان خارش باید به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و در نظر داشته باشید که ممکن علت ریزش و خارش یکی باشه که با رفع خارش ریزش هم متوقف بشه وگرنه کاشت مو هیچ کمکی به رفع خارش نمیکنه.
سن شما تقریبا برای کاشت مو پایین هست و باید بعد از رفع خارش از نزدیک ویزیت بشید تا ببینیم فاصله بین موها هم زیاد شده که بشه بینشون کاشت کرد یا خیر.
در مورد روش SUT هم باید بگم این روش جعلی هست و همان روش FIT که در مقاله ای در همین سایت مفصل راجع بهش صحبت کردیم.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Saeid Ashian 1398-03-20 02:18
من میخوام بیام برای کاشت مو و از شهرستان هستم باید چیکار کنم . لطفابا ایمیل جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دکتر نوایی 1398-12-26 17:10
با سلام
با توجه به بعد مسافت جهت مشاوره تلفنی قبل از تعیین تاریخ عمل با شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی نیازی 1397-01-17 12:01
برای8 اردیبهشت وقت میخام برای نوبت دوم کاشت مو هزینه چقدر میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی نیازی 1396-10-22 20:16
سلام من یکبار کاشت به روش fit انجام دادم بانک موم خوبه و نتیجه خوبی داشته ولی بصورت سکه ای ناحیه پس سر کم پشته و جلوی سرهم کم تراکمه نیاز به کاشت ناحیه پس سر و افزایش تراکم ناحیه پیشانی دارم نوع کاشت fut باشه یا روش ترکیبی مهم نیست فقط هزینش مهمه و نتیجه خوب عمل ساکن شهرستان هستم و نوبت عمل اواسط بهمن باشه بهتره مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1398-02-07 01:13
باسلام
مورد اول اینکه در نظر داشته باشید ملاک انتخاب روش عمل برای ایجاد بهترین نتیجه نباید صرفا بر اساس نظر بیمار باشد چرا که علم و تجربه کافی را در این زمینه ندارد ، ملاک انتخاب روش عمل باید بر اساس وسعت ریزش و حجم بانک موی قابل برداشت باشد ، به طور مختصر می توان گفت افرادی که تنها یک ناحیه ریزش ( از سه ناحیه جلو ، بالا یا پشت سر ) دارند کاندید مناسب روش FIT هستند ، افراد دارای دو ناحیه ریزش از سه ناحیه مذکور بهتر است FUT انجام دهند و افراد با ریزش و یا کم پشتی هر سه ناحیه بهتر است تحت عمل کاشت مو با روش ترکیبی قرار گیرند . عدم انتخاب روش صحیح ممکن است منجر به عوارضی مانند کم پشتی نتیجه نهایی کاشت مو و یا تخریب بانک مو در اثر برداشت بیش از حد ( over harvesting ) شود مانند مواردی که ذکر کردید
دوم اینکه بدن انسان نعمتی یگانه و بی تکرار است لذا در این مورد بدنبال ارزانی و اولویت هزینه بر کیفیت نباشید و در صورت محیا نبودن منابع مالی تا فراهم شدن آن صبر نموده و خود را به دست افراد سودجو که حربه اصلیشان هزینه پایینتر است نسپارید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# م م 1396-02-18 18:11
سلام براى خانوم هايي كه قصد كوتاه كردن پيشانى را دارند هم ميتولن مو كاشت و آيا اين مو قابل رنگ شدن مثل موى طبيعى هست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1396-06-03 12:54
سلام
بله در موارد نیاز به کوتاه کردن پیشانی هم می توان عمل کاشت موی طبیعی را انجام داد، این موها پس از رشد قابل کوتاه کردن ، حالت دادن و رنگ کردن می باشند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# روزبه 1395-08-16 22:13
اگر هزینه بر حسب تار مو است شما زحمت بکشید بگین هر تار مو چقدر هزینه داره و هر ثانتی متر مربع چند تار مو باید کاشته بشه.
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Admin 1395-11-02 12:07
باسلام
در این کلینیک هزینه بر اساس تکنیک و نیز ناحیه کاشت مو برآورد می شود و نه تار مو.
و نتیجه کاشت مو هم برای بیمار و هم جهت تبلیغ کیفیت کار مجموعه مدنظر می باشد و قطعا بیشترین حجم موی قابل جابجایی برداشت شده و با بیشترین تراکم ممکن در ناحیه ریزش کاشته خواهد شد.
اساس تخمین هزینه بر پایه تعداد تار مو اشتباه می باشد به چند دلیل اول اینکه تعداد دقیق تار مو به هیچ عنوان قابل شمارش نبوده و تنها بصورت تخمینی قابل برآورد می باشد و تنها شاید گرافت ها قابل شمارش باشند ، کمااینکه حتی تعداد دقیق گرافت ها نیز بعد از انجام عمل مشخص می شود و قبل از انجام عمل بصورت حدودی می باشد و پس اخذ هزینه بر اساس تار مو اشتباه است.
ضمنا سختی کار و نیز تراکم مو کاشت شده در ناحیه خط موی جلوی سر در مقایسه با پشت سر یکسان نبوده و قطعا هزینه تعداد تار موی جلوی سر و قله سر متفاوت خواهد بود پس از یک قیمت ثابت برای هر سانتی متر مربع پیروی نخواهد کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پدرام 1395-04-12 22:38
سلام مشاوره می خوام هزینه و غیره متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# admin 1395-05-03 11:56
با سلام
جهت مشاوره تلفنی با شماره تماس های کلینیک و یا شماره تماس 09109105484 تماس حاصل نمایید.
ضمنا مشاوره رایگان حضوری رایگان روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.
شاد و پیروز باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه


تماس با ما

آدرس: اصفهان - خیابان چهارباغ بالا - جنب مجتمع پارک - طبقه فوقانی بانک سپه - کلینیک تخصصی پوست ، پیوند مو و لیزر هور

تلفن: 03136662065 - 03136662224

تلفن مشاوره کاشت مو: 09109105484

*6655*1*5# :USSD کد

مکان ما روی نقشه

مشاوره رایگان حضوری

مشاوره رایگان حضوری کاشت مو و ابرو با "جناب آقای دکتر پارسا نوایی" روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته بین ساعت 4 تا 6 بعدازظهر بدون نوبت قبلی در محل کلینیک برقرار می باشد.